izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

HTC 10 Türkiye fiyatı belli oldu !

wwwBilindiği üzere günümüzde artık akıllı telefon modelleri tıpkı bilgisayarlarda olduğu gibi giriş segment, orta segment, üst segment şeklinde üç sınıfa ayrılmakta. Giriş segment akıllı telefonlar son derece mütevazi telefonlar iken üst segment cihazlar en iyi akıllı telefonlar olarak karşımıza çıkmakta. Dünyanın en ünlü teknoloji şirketlerinden birisi olan Çinli HTC şirketi bilindiği üzere uzun bir zamandır HTC One 10 isimli bir üst segment cihaz üzerinde çalışmalarını sürdürüyordu.

Belli  aralıklarla heyecan verici bazı teaserlara yer veren ünlü şirket HTC, nihayet bugün HTC One 10 ismini vermiş olduğu akıllı telefonunu tanıttı. HTC’nin yeni cihazı ile ilgili uzun bir zamandır çeşitli sızıntılar söz konusuydu ve HTC tarafından resmi teknik detayların ve pazar giriş fiyatının açıklanması ile soru işaretleri dağılmış oldu.

HTC ONE 10 ÖZELLİKLERİ

HTC One 10 akıllı telefonunda 5.2 inch büyüklüğünde SLCD 1440x2560p ekran çözünürlüğünde ekran bulunmakta. Öte yandan cihazın RAM donanımı 4 GB seviyesinde olmasıyla dikkat çekmekte. Ürünün depolama alanı olarak ise iki farklı seçeneği yer almakta; HTC One 10’un 32 GB’lık ve 64 GB’lık iki ayrı modeli söz konusu. Bu iki modelin de arttıralibilir hafızası tamı tamına 2 TB’a kadar desteklenmiş.  Cihazda batarya donanımı olarak 3000 mAh bataryaya yer verilmiş. Ürünün en dikkat çekici özelliklerinden birisi ise parmak izi okuyucu olması ve C tipi USB bağlantısını destekleyebilmesi.

HTC ONE 10 TÜRKİYE FİYATI NE KADAR?

HTC One 10 ile ilgili en merak edilen husus ise hiç kuşkusuz pazara hangi fiyat aralığından sürüleceği…  Fiyat – performans politikası ile eleştirilen HTC, yeni akıllı telefonu HTC One 10’u Mayıs ayı içerisinde 3000 TL üzerinden Türkiye’de satışa çıkaracak.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.