izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

İcradan Satılık evler ve arabalar

logo_icra_gazetesiTaşınmazlara ait icra dosyalarının incelenmesi parasını kazançlı gördüğü alanlara aktarmak isteyen herkes için önemlidir ve biz tam olarak bunu sağlamakla birlikte satın almanız ve sonraki süreçlerde de yanınızda bulunmaktayız. Örneğin icralık evler şeklinde sitemizde aramalar yaptığınız ve resimlerden daha ziyade tam adresini istiyorsanız, yeni eklenen Google harita desteğini seveceğinizi düşünüyoruz.

Yeni bir araba almak istiyor yalnız elinizde bulunan para pek yeterli değil mi? Hayalinizdeki arabanın piyasa değeri 20.000 TL ve varlıklarınız bu rakama yaklaşamıyorsa eğer icra gazetesi firmamıza ait sitemizi mutlaka incelemenizi öneririz. Çünkü hayalleriniz belki icra dosyalarına teklifler vermekten geçebilir. Elbette marka, model ve yıl gibi tabirler ne kadar önemli olsa da aracın muayene kaydı, ruhsat durumu, motor özellikleri gibi konularda pürüz olmaması bir o kadar değerlidir. Biz tüm bu ince ayrıntıları titizlikle inceleyen kadromuz ile karşınıza net bilgiler çıkarmaktayız. Sonradan farklı türde yer alacak ve başınızı ağrıtabilecek tüm konuları tamamen unutabilirsiniz. Sürekli açık telefon ve hukuk desteğinin yanı sıra özet bilgiler ve en sade anlatımı ile nasıl başlamanız ve nasıl devam etmeniz gerektiğini tek tek anlatmış durumdayız.

Fazla vakti olmayan müşterilerimiz için icradan ihale dosyalarına dair sizin çeşitli bilgiler ile aldığınız özellikleri girerek de arama motorumuzdan tüm özelliklere sahip olabilirsiniz. Belediye, İcra Daireleri, Vergi Daireleri, kamu ihaleleri ve daha fazla kategorilerde tüm ilanlar artık daha yakınınızda bulunuyor. Ayrıntılı ilanlarımız http://www.icragazetesi.com/ sitesinde yer almaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.