izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

İnstagram Geçmişi Temizleme Nasıl Yapılır?

İnstagram Geçmişi Temizleme Nasıl Yapılır? 1Son dönemin en popüler resim ve video paylaşım uygulamalarından biri olan İnstagram sayesinde, arama geçmişinizi çok rahat bir şekilde silme şansına sahip olacaksanız. İnstagram üzerinden yaptığınız aramaları ayarlar üzerinden 1-2 adım ile çok rahat bir şekilde tamamen silebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda, arama geçmişini nasıl sileceğiniz hakkında detayları aktaracağız.

İnstagram her adımı ile daha kullanışlı bir hale gelmektedir. İnstagram üzerinden yaptığınız tüm aramaları, ayarlar sekmesinden ufak bir işlem ile 1-2 saniye içinde silebilirsiniz.

İnstagramda arama geçmişi silmek için ilk olarak uygulamayı açtıktan sonra, en sağ üst kısımda yer alan ayarlar sekmesine giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında en alt kısma indiğiniz zaman arama geçmişi sil düğmesi ile,İnstagram içinde yaptığınız tüm aramaları 1-2 saniye içinde silmeniz mümkün oluyor.

Bilgisayar’dan İnstagram Geçmişi Temizleme

Aynı zamanda bilgisayarınız da İnstagram hesabınıza giriş yaparak arama geçmişinizi temizleyebilirsiniz. Bunun için İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra, profil işaretine tıklamanız gerekmektedir. BU profil işaretine tıkladığınız zaman, hesap sayfanız karşınıza gelecek.  Sonrasında, hesap sayfanızın orta kısmında ‘profil düzenle’ sekmesine tıklamanız gerekiyor.

  • Sekmeler arasında gizlilik ve güvenlik seçeneğine tıklayın.
  • Burada Hesap verileri altında hesap verilerini görüntüle seçeneğine tıklayın.
  • Bu sayfada arama geçmişini temizle sekmesi üzerinden işleminizi yapabilirsiniz.

 

Sizlere bu yazımızda instagram geçmişi temizleme işlemi hakkında detaylı bilgiler aktardık. İnstagram’da arama geçmişinizi çok rahat bir şekilde temizlemeniz mümkündür. Yapmış olduğunuz aramaları bu şekilde temizleyerek, daha rahat ve konforlu bir şekilde işlemlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. İnstagram geçmişi temizleme işlemleri ve diğer işlemler hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan yazıları okuyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.