izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Instagram Güncellendi!

Instagram Güncellendi! 1Dünyanın en popüler toplumsal paylaşım platformu olan Instagram güncellendi. Bu bağlamda Instagram’a web tarayıcısı üzerinde bildirim desteği geldi.

İlk olarak google Chrome üzerinden sunulan bu yeni özellikle kullanıcılar web tarayıcılarının masaüstü ve mobil sürümlerinden Instagram’da yeni takip edenleri olduğunda yada gönderilerine beğeni ve yorum aldıklarında anlık bildirim alabiliyor.

Instagram’ın yeni özelliklerinden yararlanmak için Instagram hesabınıza Chrome tarayıcısı üzerinden giriş yapmanız gereklidir. Daha sonrasında kullananların karşısına bildirimleri açmak isteyip istemediğinizi soran bir menü rağmenıza çıkacak.Bu bölümde “Bildirimleri Aç” seçeneğini tıkladıktan sonra, Instagram’ın yeni özelliğinden yararlanmaya başlayabiliyorsunuz.Instagram’a gelen tarayıcı üzerinden anlık bildirim desteği, web tarayıcılarına ek olarak, Instagram’ın daha az veri tüketen Instagram Lite uygulamasında da kullanıma sunuldu. Facebook bünyesinde etkinlik gösteren Instagram’a çoğunlukla mobil uygulama üzerinden erişilse de, bu sosyal platforma platform web tarayıcıları üzerinden de kullanılabiliyor.Bu kullanımı daha zarif leştirmek adına böyle bir adım atıldı.Sadece Instagram’ın video yükleme ve mesajlaşma gibi çoğu popüler özelliği, bu sosyal medya platformunu internet tarayıcısı üzerinden erişenlere sunulmuyor.

server yazılım lisansı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.