izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

İnternet Üzerinden Para Kazanma

İnternet işini yapan herkesin amacı para kazanmak. Para kazanma işini daha da kolaylaştıran bazı firmalar bulunuyor. Bizde bu yazıda internet üzerinden para kazandıran sitelerin neler olduğundan bahsedeceğiz.

Madde madde başlıkları ve nasıl para kazandırdığından bahsedeceğim.

Google Adsense

  •  Youtube üzerinden video çekiyor veya blog/haber sitesinden içerik yayınlıyorsanız mutlaka kullanmanız gereken sistemlerin başında google tarafından hizmet verilen “Google Adsense” kullanmalısınız.

Younow

  • Belirli bir hedef kitleniz var ve bu hedef kitlenizden daha fazla para kazanmak istiyorsanuz younow üzerinden canlı yayın yaparak para kazabilirsiniz.

Adhood

  • Bloglarınızıza uygun yerleştireceğiniz reklamlar’a tıklanıldığında size ücret verilmektedir. Adsense gibi düşünebilirsiniz fakat bu sadece Tıklama da size ücret vermektedir.

Adsuit

  • Bloglarınıza koyacağınız reklamlara alacağınız tıklama ile size ücret ödeyen başka bir sistem.

İnternet üzerinden para kazandıran sitelerin nasıl kullanacağına dair güzel bilgileri ileride Para Kazanma Siteleri kategorisi altında paylaşacağım.

İnternetten üzerinden para kazanma sitelerine sizde kayıt olun nasıl para kazanacağını, nasıl kullanmanız gerektiğini mutlaka öğrenin. En azından biz yazana kadar sizde birçok konuda bilgi sahibi olmuş olursunuz.

Kaynak: internet üzerinden para kazanma

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.