izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Ip Santral’de İdeal Çözümler

İnternette tabanlı olarak geliştirilen IP santraller, ses ve görüntü kaydının alınabilmesine yardımcı olan sistemlerdir. Gelişmiş ve büyük firmalar IP sistemleri kullanarak müşterilerine kesintisiz ve en profesyonel hizmetleri vermeyi amaçlamaktadır. IP santral’de ideal çözümler oluşturmak ve fırsatlarından yararlanmak isteyenler adına ise birbirinden farklı alternatifler vardır. Belirtilen özel santral sistemleri sayesinde firmalar, müşterilerin tüm sorularına yanıt vererek memnuniyetlerini arttırır. İnternetten telefon görüşmelerinin yapılabildiği bir sanal ağ yapısı olarak belirtilen IP sistemleri, pek çok şirkette tercih edilmektedir.

Tüm Görüşmeler Kayıt Altında
IP santrallerde tüm görüşmeler kayıt altındadır. Bu sayede gelen çağrılar, müşteri temsilcilerinin yanıtları ve yaklaşımları hakkında bilgi sahibi olmak daha da kolaydır.

  • IP santral’de ideal çözümler araştırması yapanlar, sabit Telekom hatlarını da kullanma fırsatına sahiplerdir.
  • Sabit hatları tercih edenler aramaların hangi operatörlerden gidebileceğini de belirlemektedirler. Konularına göre farklı operatörlerin tercih edilmesi, telefon faturalarının uçuk rakamlarda gelmesinin engellenmesi açısından avantajlıdır.
  • Belirtilen santral sistemlerinde aynı zamanda cihaz olmadan, internet üzerinden pdf formatında faks göndermekte son derece kolaydır.
  • Görüşmelerin tamamı kayıt altında olduğundan dolayı dünyanın her yerinde operatör ve müşteri arasında geçen konuşmalar kolaylıkla dinlenebilir.

Konu hakkında uzman personeller: IP santral sistemlerinden yararlanmadan önce uzman personellerden yardım almak gerekir. Doğru firmalar tarafından oluşturulmayan santral sistemleri, güvenlik açıklarının ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle en profesyonel hizmeti alabilmek adına firmamız ile iletişime geçmenizde fayda vardır.

Santral Kişiselleştirme Özelliği
IP santral sistemlerinde tüm işlemler firmalara uygun olarak kişiselleştirilebilir. Dahili hatlar, sabit numaralar ve cep numaralarını kendiniz belirleyerek birbirleri ile bağlantılı bir şekilde çalışır hale getirebilirsiniz. IP santral’de ideal çözümler, araştırması yapanlar, kişiselleştirme özelliği sayesinde tüm işlemlerinin sanal veri tabanı üzerinden yönetebilirler.

  • Dünyanın farklı ülkelerine hizmet veren operatör numaraları geliştirmeniz durumunda, o ülkeye ait dil bilgisine sahip personellerinize aramaları yönlendirebilirsiniz.
  • Böyle bir hizmet firmanız ile çalışan müşterilerin memnuniyetlerinin artması açısından önemlidir.
  • Üstelik bu sayede firmanın prestiji de artar.

IP santral sistemleri, herhangi bir güvenlik açığı olmadan uzun süre bilgileri koruyabilmesi açısından faydalıdır.

https://www.ctcomm.com.tr/ctcomm-ofis-ip-pbx-ve-uc-santral-cozumleri

Bulut Santral Hizmeti Veren Firmalar
Ip Santral'de İdeal Çözümler 1

Ctcomm Bulut Santral (Sanal Santral)
CTCOMM (Cloud Technology COMM) firması, Telekomünikasyon, Bilgi Teknolojileri, Çağrı Merkezi ve IVR Seslendirme alanlarında 15 yılı aşkın tecrübeye sahip bir teknoloji fimasıdır. Ctcomm Bulut Santral hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkten sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
https://www.ctcomm.com.tr/ctcomm-bulut-santral

Ip Santral'de İdeal Çözümler 2
Karel Bulut Santral (Sanal Santral)

Karel, 1986 yılında özgün tasarımlarıyla, Türkiye’de elektronik telefon santralı pazarını yaratmış, bu pazara PBX ürünleri kazandırmış ve Türkiye’nin haberleşme alanında elektro-mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur.
https://www.karel.com.tr/karel-bulut-santral

Ip Santral'de İdeal Çözümler 3
Vodafone Bulut Santral (Sanal Santral)
Gelirler bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, 30 Haziran 2018 itibariyle hizmet sunduğu 23,4 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir.
https://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/bulut-santral.php

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.