izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

iPhone 13 Pro Max Pil Testinde Zirvede!

Apple iPhone 13 serisini piyasaya sürdüğünde şirket, telefonların pil ömrü konusunda önceki modellere göre yaklaşık 1.5-2.5 saat daha iyi olacağını söylemek dışında oldukça az bilgi paylaşmıştı. Sonrasında daha kesin boyutları öğrendik ve Apple‘ın 2,5 saat daha iyi pil ömrü iddiasının abartı olmadığı ortaya çıktı.

 

Bu, Mrwhosetheboss tarafından YouTube‘da yapılan ve nasıl eklendiğini görmek için tüm iPhone 13 serisini öncekilerle karşılaştırdığı bir pil testine göre: 10 saate yakın pil ömrünü sunuyor (tam olarak 9 saat 52 dakika).
iPhone 13 serisinin en küçüğü olan iPhone 13 mini bile 6 saat 26 dakika idare etti. Sadece 5 saat 54 dakika idare edebilen iPhone 12 gibi eski iPhone‘larla karşılaştırıldığında, iPhone 11 sadece 4 saat 20 dakika sürebiliyor. 2020 iPhone SE, sadece 3 saat 38 dakika ile biraz hayal kırıklığı yarattı.
Bunun bilimsel bir test olarak adlandırılamayacağını ve mutlaka gerçek dünya kullanımını temsil etmediğini belirtmek gerekir, ancak iPhone 13 Pro Max‘teki pilin bir canavar olduğu açık.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.