izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro Üzerinde Çift Kamera Olabilir!

Apple’ın üzerinde çalıştığı iPhone 7 sızıntılarına ilişkin olarak çift kamera bulunmaması üzerine bu kez de iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro ürünlerinde çift kameranın olacağı internet ortamında dolaşmaya başladı. LG ve Huawei gibi üreticilerin geliştirdiği telefonlarında çift arka kameraya yer vermesi üzerine yaklaşık olarak birkaç aydır iPhone 7’de Apple’ın çift kamera kullanacağı iddiaları gün yüzünde dolaşıyor.

Geride bıraktığımız günler içerisinde internet ortamına düşen haberlere göre iPhone 7’nin resmi olarak görüntüsünün sızması soncunda birlikte çift kamera ile gelmeyeceği internet ortamında yayınlanmıştı. iPhone 7’nin resmi olarak görsellerin sızdırılması sonucunda sızıntılar sitelerinde yeni açıklamalar dolanmaya başladı. Çoğu kişi biliyor ki iPhone 7 kategorisinden iPhone 7 Plus’ın yanı sıra ek olarak iPhone 7 Pro isimli bir modelin olacağı söylentiler ile karşımıza çıkıyor.

iphone%207%20cift%20kamera[1]

Gün içerisinde yapılan açıklamalar ve rapora göre iPhone 7 tek bir arka kamera ve 5.5inç ekran boyutuna sahip olacağı açıklanan iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro cihazları ile çift arka kameraya sahip olacağı söyleniyor. Bunun dışında Citi Research tarafından yayınlandığı bu rapor üzerinde iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro üzerinde kullanıma çıkacağı öne sürülen çift kameranın hangi firma tarafında üretime çıkacağı da raporda sunuldu. Yayınlanan rapora göre LG çift kamera modülünü, Sony’de kamera sensörlerini üretecek.

Şimdilik konu hakkında ilgili olarak resmi bir bilgi bulunmadığı için henüz net bir açıklama bulunmuyor fakat bu sefer kaynağın oldukça sağlam olduğunu açıklayabiliriz. iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro modelleri üzerinde çift arka kamera bulunsa Apple rakiplerinin izin sürdüğü gerekçisi ile birlikte oldukça sık bir şekilde eleştiri altına alınacak.

Apple’ın çift kameralı donanım birimini net bir şekilde kullanacağı kesin olarak bilinmiyor. Konu hakkında düşüncelerinizi bizimle yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.