izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

tikaniklik3jpgİstanbul su kaçağı tespiti ile sürekli halde akmakta olan su damlacıkları ile arada bir ortaya çıkan koku da yayan problemlere dair aralarında farkları net olarak bulabilir. Her evde birkaç tane sıhhi tesisat boru yol güzergahı vardır ve şu andaki sistemlerimiz ile onların yerlerini net olarak bulabilmekteyiz. Örneğin alt komşuya sızıntı gibi problem varsa o bölgeye gelip termal cihaz ile baktığımızda gerçekten ıslanan bölgede bir tesisat sistemi yoksa sizden gelen boru kaçaklarının oraya kadar ulaştığını görebilir ve önlemleri dairenizden alabiliriz.

İstanbul su kaçağı tespiti daha az hasar veren analizleri kullanmaktadır. Söz gelimi bir termal kamera ve bazı detektör, sızdırmazlık testleri bunları en ufak maliyet kaybı veya bina zararı oluşturmadan elde etmemizi sağlamaktadır. Sızıntı bulmada ve su arıza tespiti işleminde en pratik yöntemlerden bir tanesi de bar kontrol sistemleridir. Bir nevi dinleme aygıtları diyebiliriz. Temiz suyun çıktığı bölgelerde bar basıncı sesler ile dikkatlice detektörün o bölgeye tutulması ile anlaşılabilir. Yalnız burada amatör firmalar çok sayıda ses duyacağı için sırf yanlış ölçümler nedeni ile bazı mutfak zeminlerinde matkap ile delmelerine rağmen problemi de bulamadan evinizi terk edebilir. Biz olasılıkları daha güçlendirmek için farklı sistemleri de kullanarak tam bir kaliteli yaklaşım ortaya koyuyoruz.

İstanbul su kaçağı tespiti olarak özellikle Kış aylarının gelmesi ile eğer ki kombilerdeki su eksilmesi gibi sinyaller alırsanız ve binalarınızda duvarda kabarma şikayeti de varsa http://www.istanbulsukacagitespiti.net/ dan bizleri arayın ve ilaçlı kapatıcılar ile aynı gün problemi çözelim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.