izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Etek Modelleri

Bayanlar için etek modelleri vazgeçilmez parçalardan biridir. Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan etekler özellikler yaz aylarında serin tuttuğu için çokça tercih edilir.

Çiçekli Etekler

Yaz sezonu açılmaya başlayınca her yerde karşımıza çiçekli etek modelleri çıkmaya başlar. Renk renk ve cıvıl cıvıl bu etekler her kadının dolabında olmalıdır. Genellikle midi boy tercih edilen çiçekli etekler geniş ve astarlı olduğu için çok kullanışlıdır. Üstelik kombin yapması da çok kolaydır. Üzerine bir tişört veya atlet giyerek dışarı çıkmaya hazırsınız.

Piliseli Etekler

Genellikle tek renk eteklerde kullanılan pliseler, eteğin modelini daha iyi göstermektedir. Diz altı piliseli etek modelleri hemen her ortama uyum sağlamaktadır. Aynı eteğin üzerine bir tişört giyerek alışverişe gidebileceğiniz gibi, bir gömlek ve topuklu ayakkabı tercih edip saçlarınızı da toplayarak bir aksam yemeğine çıkabilirsiniz.

Mini Jeanlar

Mini jean etek modelleri genç kızlara en çok yakışan cinstendir. Kişiyi gence ve dinamik gösteren bu kot etekler, ayrıca gençlik de katmaktadır. Daha fazla seçenek için www.denizbutik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.