izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Kaliteli Kapı Motorları Sistemi

Bft Kapı Motoru Sistemleri
Otomatik geçiş sistemleri arasında önemli bir yere sahip olan kapı motoru, alışveriş merkezlerinde, marketlerde, süpermarketlerde, otellerde ve buna benzer pek çok alanda ihtiyaç duyulan sistemlerdir. Bahçe kapılarında da rahatlıkla kullanılan bu sistem firmamız tarafından müşteri memnuniyeti ve kalite standartları gözetilerek yapılmaktadır. Özellikle ikili kumanda sistemiyle de yönetilme özelliğine sahip olan Bft kapı motoru bahçe ve garaj kapısını aynı anda açma özelliğine sahip olması açısından dikkat çekmektedir. Garaj kapısı, iç kapı, bahçe kapı motor sistemleri ile evlerde de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Alman teknoloji sistemiyle üretilmiş olan motor sistemleri uzun ömürlü olması ve ürün teminatının sağlam olması sebebiyle pek çok şahıs ve firma tarafından tercih edilmektedir. Firma olarak üretmiş olduğumuz kapı motorları için Alman teknolojisinden destek alıyoruz. Üç sisteme sahip motor üretimi yapıyoruz:

  1. Seksiyonel Kapı Motoru

            Garaj kapılarında daha çok kullanılan bu sistemin yukarı doğru açılıp kapanan özelliği bulunmaktadır. Garaj kapıları dışında apartman kapıları, villalar, otopark girişleri, endüstriyel tesisler gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Özellikle büyük araçların giriş çıkışında teknolojik ve üstün kalite kolaylık sunan Bft Seksiyonel kapı motoru sistemleri kumanda ile kontrol edilebilir özelliğe de sahiptir. Bu sistemde kumanda yardımıyla başlatma ve sonlandırma işlemleri yapılabildiği gibi otomatik olarak da yönlendirilebilir. Bu durum sayesinde güvenlik sistemi üst noktada gerçekleştirilmektedir.

  1. Yana Kayar Kapı Motoru

İki kanat ya da tek kanat olan sistemsel özelliği ile klasik motor sistemlerinden biridir. Bahçe ve market kapılarında güvenlik sağlama konusunda üstün teknoloji sunmaktadır. Özellikle bahçe kapılarında kullanılan yana kayar kapı motoru sayesinde aracınızı bahçenize rahatlıkla sokabilirsiniz. Başlama ve bitiş fonksiyonun ise yumuşaktır. Bu durum kullanım sırasında oldukça rahat bir durum sağlayacaktır. Bu sistem için malzeme de önem taşımaktadır. Firmamız müşterinin tercihine göre metal, alüminyum, demir ya da ferforje malzeme kullanmaktadır.

  1. Dairesel Kapı Motoru

Daha çok tesis giriş ve çıkışlarında bazen de villa bahçelerinin kapılarında kullanılmakta olan dairesel kapı motoru sistemi sayesinde aracınızdan inmeden rahatlıkla içeri girebilirsiniz. Bu sistemde güvenlik üstün kalitede uygulanmaktadır. Kapı kanatları içeri doğru ve dairesel hızda açılmaktadır. Bu motor sistemi oldukça hassas olup, kapı ile ağırlık bazında uyum sağlamak zorundadır. Kapınızın ağırlığını taşıyamayacak nitelikte olan kapı motorları zorluk çıkaracaktır. Bu konuda dikkat edilmesi önem taşımaktadır.

Bft kapı Motorları sistemlerinden faydalanarak güvenliğinizi sağlamak istiyorsanız kısa sürede firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz ile birlikte sizin için çalışarak en kalitelisini ve en iyisini üretmeyi hedefliyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.