izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Letgo’dan Büyük Hamle İkinci El Otomotiv Pazarı İçin Yeni Hizmeti letgo oto+’ı Duyurdu

İkinci el ürün alım satım  platformu letgo, gerçekleştirmiş olduğu  lansmanda ikinci el otomobil piyasasına iddialı bir şekilde adım atacağını yeni fikirlerini ve  yeni iş modeli letgo oto+‘ı duyurdu.

Letgo'dan Büyük Hamle İkinci El Otomotiv Pazarı İçin Yeni Hizmeti letgo oto+’ı Duyurdu 1

Ülkemizin en başarılı ikinci el platform uygulamalarından biri olan letgo, yeni letgo oto+ ile birlikte ikinci el otomobil alım satımına yeni bir adım atıyor. letgo oto+, ilk bakışta hepimizin alışık olduğu  bir ilan platformu olarak gözükse de müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak hem alıcıların hem de satıcıların herhangi bir sorun yaşamaması için birçok farklı özellik sunacağını dair açıklamalarda bulundu.

Letgo, Alım satım esnasında ve daha sonrasında yaşanabilecek sorunları minimuma indirmeyi hedeflerken, TSE onaylı oto ekspertiz merkezleri ile  otomobilleri detaylı bir şekilde inceliyor ve tüm bu detaylara en küçük ayrıntısına kadar ilanda yer verilmesini şartını koşuyor bu sayede müşterinin mağdur olmaması hedefleniyor. Bu kadar yenilik yeter mi yetmez letgo oto+, alıcıya 14 gün içerisinde değişim imkanı sunuyor.

Letgo'dan Büyük Hamle İkinci El Otomotiv Pazarı İçin Yeni Hizmeti letgo oto+’ı Duyurdu 2 Letgo oto+, müşterilerin hiçbir problem ile karşılaşmaması  için 3 farklı ilkeyi öncelik edinmiş durumda. Bunlardan birincisi, ilanı verilecek tüm arabaların daha önce de belirttiğimiz gibi letgo oto+’ın kendi ekspertiz merkezlerinde incelenmesi ve onaylanıp geçmesi gerekmektedir. Bu merkezlerden ilki, İstanbul Maslak Atatürk Oto Sanayi’de 1600 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermeye başladı.

İkincisi ise otomobile 12 ay ya da 20 bin kilometre garantisi verilmesi. Bu sayede letgo+, alım sonrasında yaşanabilecek herhangi bir problemi önlemeyi hedefliyor. Üçüncüsü ise otomobil satın almayı düşünen kişileri bir hayli sevindirecek. Letgo oto+, satış sonrasında alıcıya 14 gün süre ve 500 kilometre menzil olmak şartı ile değişim garantisi sunuyor.

Letgo'dan Büyük Hamle İkinci El Otomotiv Pazarı İçin Yeni Hizmeti letgo oto+’ı Duyurdu 3

Letgo Genel Müdürü Onur Kavak, ikinci el otomobil piyasasında birçok şeyin değişeceğini ve yenilikler ile geleceğini  belirttiği açıklamasında şunları dile getirdi; “letgo oto+, araba alıp satmanın en kolay ve güvenilir yolu. Dijital platformumuzdan, fiziki mağazaya kadar uçtan uca mükemmel müşteri deneyimi yaratarak, ikinci el araba denildiğinde akla en çok gelen ve tercih edilen çözüm ortağı olmak istiyoruz. 2021 yılı içerisinde Türkiye’deki birçok şehre açılımımız olacak. Gelecekte öyle bir kolaylık ve güven şeffaflık sunmak istiyoruz ki Türkiye’nin neresinde olursanız olun, letgo oto+’ın sattığı arabaları fiziksel olarak görme ihtiyacı dahi duymadan gözünüz kapalı bir şekilde, konforunuzu hiç bozmadan, sadece bir tıkla güvenle ve kolayca alın, biz kapınıza kadar getirelim. Siz de arabanızın keyfini sürün.”

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.