izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Blog Yazarlığı Sabır İster

Blog Yazarlığı Sabır İster 1Blog yazarlığı günümüzde ciddi bir iş şekline gelmiş bulunmakta ciddi blog yazarları ciddi bloglarla ciddi paralar kazanabilmekte peki ama neden onlar kazanıyorda ben kazanamıyorum diyorsanız işte size cevabı.Blog yazarlığı sabır,bilgi,deneyim isteyen bir iştir bir anda zirveye ulaşmayı hiç bir zaman beklemeyin sinsi bir aslan gibi avınıza yavaş yavaş derinden yaklaşın ve amacınıza ulaşın.Bu yolda karşınıza bir çok engel çıkacaktır örneğin google tarafından sanboxa düşebilir hatta banlanabilirsiniz ama bu sizi durdurmamalı unutmayalımki herşeyin bir çözümü vardır.Banlandınız diye ümidinizi kesmeyin google banladığı gibi banı kaldırmasınıda bilir önemli olan sabırla özgün konularını girmeyi sitenizi güncellemeyi ihmal etmeyin.

Özgün, kaliteli bir blog yaklaşık 2 senede kendi belli etmeye başlar onun için 2 ay özgün konu girdikden sonra olmuyo diyip bırakmayın azimli ve ısrarcı olun.Sitenize kimse girmeyebilir konularınıza kimse yorum yapmayabilir ama bu sizi soğutmasın ilk başta bunlar olucaktır ama sonralarda değişi fark edeceksiniz.Değişimlere açık olun sadece özgün makale girerek yenilik olmaz bloğunuzda değişimler yapın resim ekleyin css’leri değiştirin temanızı değiştirin google yenilikleri sever yenilikci olursanız sizide seveceğinden eminim.

Yaratıcı olun yazılarınızla olsun makalelerinizle olsun okuyucuyu etkileyin alışılmış blog yazılarının aksine daha etkileyici daha tuhaf daha eğlenceli yazılar yazmaya çalışın okuyucunuzu makale okurmuş hissi değil eğlenme hissini yaşatın.Bloğunuzda renk kullanın,göze hitap edin unutmayınki insanlar renkli şeyleri sever renk her zaman dikkat çeker.Bu makalemde Axi Genç lakablı Samet Dinçer arkadaşımı ve Canip Zilan arkadaşımı mimlemek istiyorum.Herşey gönlünüzce olsun..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Samet DİNÇER dedi ki:

  Gerçekten yararlı bir paylaşım olmuş. Bazı arkadaşlar sayfalarında okadar ugraş vermelerine rağmen 50-100 kişinin gelip gitmesini görünce gerçekten yaptıklarının boşa gittiğini görüyorlar. Öyle sanmayın emin olun emekleriniz internet ortamında hiçbir zaman boşa gitmeyecektik. Hakkı kardeşim beni örnek vermiş güzel bir örnek olmuş. Ben sayfamı açtığımda 50-100 kişi bile gelip gitmiyordu bile açıkcası bende boşa çabaladığımı düşünüyordum bi ara bırakır gibi oldum tekrar toparladım. Şuanda bende sandboxtayım ama devam ediyorum konularımı eklemeye.Konularımı googlenin seveceği şekilde eklemeye başladım kusursuz güzel bi şekilde. Konularımı farklı sitelerde de ekliyorum fakat kendi siteme az da olsa diğerlerinden farklı gördüğüm için içeriği değiştirdiğim için googlede az çok işe yaradığını gördüm. Şuanda sayfama günlük 2,5k – 3k civarı gelip giden oluyor. Aynı düzen içerisnde devam edersem bunun katlanacağından eminim.

 2. hduman dedi ki:

  Yorumun için teşekkür ettim samet umarım kısa sürede katlarsın hitini 😉

 3. cudjex dedi ki:

  çok güzel bir yazı olmuş gerçekten.

  ben de aynen böyle düşünüyorum.

  şu ana kadar siteme 10 kişi bile girmiyo ama pes etmem 😀

  1. hduman dedi ki:

   bencede etme başarılı olacagına inanıyorum 😉

 4. Helleojagasip dedi ki:

  Hi VEry nice posts i'sure i'sts nice

 5. omactivities dedi ki:

  evet bende aynısını düşünüyorum.. sabır gerekli.. Ayrıca karşılıklı link değişimi de işe yarayabilir diye düşünüyorum. Ama blog kullanıcısı olarak programlama ya da html di mi demeliyim bilemedim.. Anlamadıgım için link değişiminin nasıl yapacagını da bilmiyorum..

  Ama ümit ediyorum bi şekilde zaman geçtikce blogların okunma sayısı ve yorum yapılma sayısı artacaktır..

  Mesela benim bloguma daha bir kişi bile yorum bırakmadı.. Demek ki yorum bırakılacak kadar guzel yazı yazamamısım :)) (ama once okunması lazım)

  neyse.. cok onemli degil zaman gerekli dediginiz gibi..

  guzel bir blog olmus sizinkisi tebrik ederim…

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.