izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

LG Batıyor Mu?

LG Batıyor Mu? 1Güney Kore inovasyon organizasyonu LG Electronics, cep telefonu reklamlarında zorlu olaylarla karşılaşan, hiyerarşik yapısını değiştirmek için çalışmalar başlattı. LG bir duyuruda yaptığı açıklamada, kongremizde ek olarak niteliklerimizi geliştirmek ve gelecekteki olası sorunları daha hazırlıklı bir şekilde ele almak için organizasyon derneğinde büyük ilerlemeler kaydediyoruz.

Güney Kore’deki teknoloji goliath, yardımcı değişimlerine rağmen, kilit denetçilerin, günlük görevlerini kesin olarak etkileyecek olan değişikliklere odaklanacağını açıkladı.Yeni yeniden yapılanmanın gösterdiği gibi, LG Ev Eğlence Sistemleri Bölümü’nün Başkanı olan Brian Kwon, Mobil İletişim Departmanı’na da liderlik edecek. LG’nin Mobil İletişim Bölümü’nün lideri Hwang Jeong-hwan ekim ayında ekim ayında şirketin bu yılın ilk dokuz ayında 410 milyon dolar kaybettiğini bildirdi.

Daha sonra, TV’nin, sesin ve bilgisayar işinin değiştirilmesinde temel bir görev üstlenen Kwon’un bölünmesi, 3.3 milyar dolarlık gelirler ve 290 milyon dolarlık fayda ile benzer bir dönemi güvence altına aldı.Bir yıl önce LG’de Mobil İletişim Başkanı Hwang Jeong-hwan, LG’nin Yakınsama İş Geliştirme Ofisi’nin lideri olacak. LG Electronics’in lideri ve David Jung, CFO’nun ekstra pozisyonlarına da yetkili değişiklikler yapıldı.

Organizasyonun tekniğine ve düzenlenmesine yoğunlaşan Jung, Güney Kore’deki LG’nin ofislerindeki iş destek faaliyetleri için hesap verme sorumluluğu, organizasyon güvenliği ve yazışmaların gözetimi de dahil olmak üzere hesap verebilirliği kabul edecektir.

LG Araç Yedek Parça Bölümü, benzer şekilde, Araç Bileşen Çözümleri Departmanı olarak yeniden adlandırılacaktır. LG Araç Yedek Parça Bölümü lideri Kim Jin-yong, kurnazca sürülen araç ve araç ağına odaklanacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.