izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

iOS 15 Güncellemesi Dokunmatik Ekran Sorununa Neden Olmaya Başladı!

Teknoloji devi Apple kullanıcılarına daha iyi bir teknoloji deneyimi yaşatmak adına sistemlerini sürekli güncelleyerek en iyi şekilde çalışmasını ve kullanıcıya kolaylık sağlamasını hedefliyor. Fakat Apple telefon sahipleri, cihazlarının ekranının çalışmaması gibi problemler ile karşı karşıya kalmış durumda şirkete giden şikayetlerin sayısı her dakika artıyor. Kullanıcılara göre sorunun kaynağı iOS 15 güncellemesinde.
Soruna gelirsek ekranın dokunmaya yanıt vermemesi ya da çok geç tepki vermesi diyebiliriz. Kullanıcıdan kullanıcıya farklılık gösteren bu sorun oldukça can sıkıcı bir hal almaya başlamış. Bazıları için bu, tüm uygulamalarda ve tüm ekran alanında olurken, diğerleri için arayüzün yalnızca bir kısmı, özellikle üst köşelere daha yakın bölgelerde meydana geliyor.

 

İnsanlar yaşadıkları problemleri Twitter hesapları üzerinde diğer Apple kullanıcıları ile paylaşmaya başladı, eski iPhone modeli sahipleri de benzer bir sorunla karşılaştı. Onlara göre, iOS 15‘e güncelledikten sonra ekranla ilgili sorunlar ortaya çıkmaya başladı.

 

Bu sorunun iOS 15.1 beta sürümünde düzeltildiğine dair raporlar var. Daha önce yeni iPad mini 6 sahipleri, kaydırırken ekran titremesinden şikayet ediyordu ancak Apple bu durumun normal olduğunu açıklamıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.