izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

LG Stylus 2 akıllı telefonu özellikleri

140x140Günümüzde akıllı telefon pazarının en gözde şirketlerinden birisi olan LG, çok yakında yepyeni bir akıllı telefonla daha karşımıza çıkacak. LG’nin yeni akıllı telefonunun ismi LG Stylus 2. LG Stylus 2 cihazını diğer akıllı telefonlardan ayıran en büyük özellik ise hiç kuşkusuz yeni nesil dijital radyo sistemini destekliyor oluşu. Dilerseniz LG Stylus 2 akıllı telefonu ile ilgili elimize ulaşan teknik detayları siz değerli okurlarımızla hemen paylaşalım;

LG STYLUS 2 ÖZELLİKLERİ

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen LG’nin yeni akıllı telefonu LG Stylus 2’nin özellikleri açığa çıktı; Elimize ulaşan verilere göre LG Stylus 2 akıllı telefonunda 5.7 inch boyutunda 720p çözünürlüğünde ekran bulunuyor. Son derece devasa bir kamera ile karşımıza çıkan yeni LG Stylus 2 akıllı telefonunun işlemci özelliklerine baktığımız zaman cihazın 4 çekirdekli 1.2 ghz hızında çalışmakta olan işlemciye sahip olduğunu görüyoruz. Ürünün kamerasının 13 MP olduğu da elimize ulaşan yeni bilgiler arasında.

RAM VE DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

LG Stylus 2 akıllı telefonunun sahip olduğu RAM donanımı özellikleri ile ilgili de elimize bilgiler ulaşmış durumda. Elimize ulaşan verilere göre LG Stylus 2 akıllı telefonunda 1.5 GB RAM yer alıyor. Öte yandan cihazın depolama özellikleri ile ilgili elimize bir bilginin henüz ulaşmadığını ifade edelim.

BATARYA PERFORMANSI

LG Stylus 2 akıllı telefonunda 5.7 inch gibi son derece büyük bir ekran yer aldığından hiç kuşkusuz bataryasının büyük ve dayanıklı olması bekleniyor. Ancak LG Stylus 2 bu bağlamda kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratabilir çünkü elimize ulaşan detaylara göre LG Stylus 2 cep telefonunda 3000 mAh batarya yer almakta. Ancak bu bataryanın performans açısından verimliliği de kapasitesi kadar önemli bir etken olacaktır hiç kuşkusuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.