izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

The Division Oyunu Beta Sürüm Çıkış Tarihi

The-Division-1Günümüzde savaş oyunları kuşkusuz oldukça fazla seviliyor. Şuan da dünya üzerinde en fazla ilgi gören oyunlar ateşli silahlı, FPS türünde oyunlar olarak dikkat çekiyor. Bilindiği üzre Call of Duty serisi, Battlefield serisi dünyanın en iyi iki oyun serisi olarak dikkat çekiyor. Ancak bu seriler kadar olmasada oldukça popüler olan, tüm dünya çapında sevilen bir başka seri daha var. O da Tom Clacnys serisi ! Dünyanın en fazla sevilen oyun serilerinden biri olarak gösterilen Tom Clacyns, yeni versiyonu ile bu ay sonunda karşımıza çıkıyor. Elimize ulaşan bilgiye göre The Division’un beta sürümü sadece haftalar sonra bizimle buluşacak !

2016 YILININ EN ÇOK BEKLENEN OYUNLARINDAN BİRİ

The Division oyunu yapısı itibariyle yapılan tanıtımlardan yola çıkarsak kesinlikle son derece dikkat çekici bir oyun. Genelde Tom Clacyns serisinde hep takım oyununa dikkat edilir. Yani tek başınıza oyunda çok fazla bir hükmünüz yoktur. Bu durum seriyi diğer serilerden oldukça ayıran çok büyük bir etken. Teknolojik unsunların kullanımı olarak ta diğer savaş oyunlarından farklılıklar gösterebilen serinin yeni oyunu, günler sonra beta sürümü ile karşımızda olacak. Peki ya beta sürümünün kesin olarak çıkış tarihi ne?

THE DİVİSİON BETA SÜRÜMÜ ÇIKIŞ TARİHİ

Oyunun beta sürümünün çıkış tarihi resmen belli olmuş durumda ! Elimize ulaşan bilgiye göre The Division’un beta sürümü ilk olarak XBOX platformu için çıkacak. Oyunun tam olarak XBOX platformu için 28 Ocak 2016 tarihinde resmen çıkacağı bilgisine ulaşıldı. Peki ya oyun Playstation platformuna ne zaman geliyor? Öğrenilene göre oyun XBOX platformuna çıktığı tarihten hemen 1 gün sonra yani 29 Ocak tarihinde resmen piyasaya sürülecek. Beta sürümün beğenilip beğenilmeyeceği ise büyük bir merak konusu olmuş durumda.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.