izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Marketlerde Hangi Model Turnikeler Ne Amaçla Kullanılır?

Marketler, ihtiyacımız olan ürünleri satın aldığımız işletmelerdir. Kendi güvenlik önlemlerini oluşturan marketler, girişlerde turnikeler kullanır. Marketinizde kullanmak üzere gerekli olan tüm ürünleri satın alabileceğiniz işletme End System, turnike sistemlerinden aksesuarlarına kadar, müşterilerine en ufak ayrıntıya hitap edecek şekilde hizmet vermekte, ürün çeşitliliği sağlamaktadır.

Sayfa İçeriği

Turnike Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde, bazı marketler hem girişinde hem çıkışında, bazı marketlerse sadece çıkışında turnike kullanır. Turnikeler, insanların sıralı bir şekilde işletmeye girmesini ve yine sıralı bir şekilde işletmeden çıkmasını sağlar.

End System işletmesinin ürün grubunda yer alan turnike çeşitleri:

  • Ürün girişinde kullanılan, ürün geçiş kapısı,
  • İnsan geçişinde kullanılan sağa ve sola dayalı manuel market turnikeleri
  • Market arabalarının sıralı çıkmasını sağlayan turnikeler olarak sıralanmaktadır.

Marketleriniz için ürün araştırması yaparken, mutlaka End System ürünlerini inceleyin. Ürünlerin hepsi nikel ve krom karışımıyla oluşturulmakta ve son derece dayanıklı olarak üretilmektedir. Mağazanızı düzene sokmak için gerekli tüm ürünleri, End System işletmesinde bulabileceksiniz.

Marketlerde Hangi Model Turnikeler Ne Amaçla Kullanılır? 1

Paravanlar

Paravan ürünleri, iki kasa arasındaki boşluğu koruyarak, insanların düzgünce sıraya geçmesine yardımcı olur. Sadece bir market arabasının geçebileceği boşluk bırakılarak dikilen paravanlar, market içerisinde alışveriş yapıldıktan sonra gelinen kasalarda sıra kurallarını uygulamak için kullanılmaktadır. Aynı zamanda satın almasız çıkış bölümlerinde de kullanılabilen ürünler, marketi dış dükkanlardan ayırmak için de kullanılabilir.

End System işletmesi, müşterilerine soketsiz, iki soketli, dört soketli, 90 derece köşeli, altı soketli olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda paravan kuracağınız alan için kullanacağınız boruların da hizmetini sağlamaktadır. Nikel ve krom kaplı olan çelik borular, işletmenizin kalitesini artıracaktır. İç mekanlarda genellikle kullanılan ürünlerin belirlenen yerlere, ürün içinde gönderilen malzemelerle sabitlenmesi gerekir.

Şerit Bariyerler Ne İşe Yarar?

Şeritli bariyerler, bir işletmenin kasasında kapalı olduğunu belirtmek için ya da düzenlenen bir alana girişi önlemek için yerleştirilebilir. End System işletmesinde bulunan birbirinden farklı üç modelle, sizler de işletmenize gereken şerit bariyer hizmetini satın alabilirsiniz. İki farklı ağırlığa sahip, ayakta duran şerit bariyerler 8 ve 11 kilogram olarak üretilmektedir. Dilerseniz duvara monte edilebilir şerit bariyer ürünü satın alabilirsiniz. İçerisinde dönen makara sistemi bulunan bu bariyerler, çekildiğinde dışarı çıkmaktadır. Bir diğer bariyerin baş kısmında bulunan yuvaya geçişi sağlanarak, kurulur. Bariyeri açmak da çok basittir. İçerisinde yaya sahip olan makara, siz şeridi bıraktığınızda içerisinde toplamaktadır.

Marketlerde Hangi Model Turnikeler Ne Amaçla Kullanılır? 2

Kontrollü Geçiş Sistemleri

Müşterileri tarafından ürünleri beğeniyle kullanılan End System işletmesi gelecekte de kontrollü geçiş sistemlerine yönelik yatırımlar yapmayı, gelişen teknolojiye ayak uydurarak ürünlerini en kaliteli düzeye çıkartmayı planlamaktadır. Müşteri memnuniyeti her zaman için birinci sırada olan şirket, her zaman kaliteli ürün teslimatı yapmaktadır. Kendi internet sitesi üzerinden tanıtımı yaptıkları ürünleri, kaliteli ve uzun ömürlüdür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.