izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Marvel Midnight Suns’Tan Fragman Geldi!

Marvel Midnight Suns’Tan Fragman Geldi! 1Marvel sinematik evreninden yeni bir oyun gelecek. Marvel evreninde geçecek yeni bir oyunun tanıtım fragmanı Gamescom 2021 etkinliğinde yayınlandı. Marvel Midnight Suns ismi ile çıkan fragman, evrendeki çoğu karakteri birleştirdiğini söyleyebiliriz. Genel olarak sinematik geçişlere sahip olan videonun sonunda, oynanış videosunun tarihi de görülebiliyor.
Videoda Marvel evreninden Iron Man, Wolverine, Captain Amerika, Ghost Rider, Blade ve daha birçok karakteri görebiliyoruz. Karakter modellemeleri konusunda oldukça iyi bir iş çıkardıklarını da eklememiz gerek.

 

Karakterlerin yeteneklerinden doğan patlama efektleri de göze oldukça hoş geliyor. Bunun yanı sıra fragmandan gördüğümüz kadarıyla Marvel evreninin oldukça sevilen karakterleri burada yer alacak. Bu da oyuncuların yapımdan aldıkları zevki üst sınırlara taşıyacaktır.

Oyunun fragmanına bakarsak, Marvel karakterlerinin Midnight Suns ekibiyle birlikte kötülere karşı bir mücadele içinde olduğunu görebiliyoruz. Her karakterin kendine has güçlerini kullanarak rakibi yenmeye çalıştığı yapımda, RPG yapısı da hakim durumda. Yani buradan sonuca vararak, oyunun bir hikayeye sahip olacak. Hikayenin başlıca elementlerinden birisi de iblislerin annelerinden birisi olan Lilith‘i yenmek olacak.

Marvel Midnight Suns’Tan Fragman Geldi! 2

Marvel Midnight Suns‘ın geliştirici koltuğunda Firaxis Games oturuyor. Bu stüdyo daha önceden XCOM ismindeki oyunla ismini duyurmuştu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.