izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Microsoft Office 2021 5 Ekim’de Çıkacak!

Hepimizin sıkça kullandığı Microsoft Office‘i kullanmanın birkaç yolu vardır. Bu yollardan ilki, her zaman en son sürümü almanızı sağlayacak bir Microsoft 365 aboneliği olabilir, ancak uzun vadede size çok daha pahalıya mal olabilir. Tek seferlik satın alımları tercih ediyorsanız, Microsoft‘un en son duyurusu ilginizi çekebilir.

Microsoft Office 2021 5 Ekim'de Çıkacak! 1
Microsoft, Office 2021‘in 5 Ekim’de piyasaya sürüleceğini açıkladı, eğer hatırlarsanız Microsoft‘un Windows 11‘i piyasaya sürdüğü gün ile aynı. Bu yüzden hepsi birbiriyle oldukça güzel bir şekilde bağlantılı olarak çıkıyor. Ne yazık ki, Office 2021 ile ilgili ayrıntılar şu anda az ancak Microsoft, web sitesinde bu ayrıntıları yakında paylaşacaklarını belirtiyor.
Office 2021‘in çıkış tarihi, Microsoft‘un web sitesinde, ticari müşteriler düşünülerek tasarlanan Office LTSC için yapılan bir duyuru ile birlikte yapılırken, Office 2021 daha çok normal tüketicilere hitap edecek.
Şirkete göre, “ Office LTSC belirli senaryolar için tasarlandı: özellik güncellemelerini kabul edemeyen düzenlenmiş cihazlar, üretim katındaki süreç kontrol cihazları ve internete bağlanamayan özel sistemler.” Bu nedenle, Office 2021‘i dört gözle bekliyorsanız, daha fazla ayrıntı için önümüzdeki haftalarda bizi tekrar kontrol etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.