izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları

55d818636064081a4ac3c70628c5ff52Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi 2016 yılı milli piyango tutarı 2.000.000,00 TL  “0-3-1-7-5-2” şanslı numaralarına vurmuştu. Bu sene Milli Piyango 4 çeyrek bilet vurdu. Bu da demek oluyor ki 4 şanslı insan zengin oldu. İkramiye vuran 4 kişiden birisi ortaya çıkıp ikramiyesini alırken diğer 3 şanslı kişi henüz ikramiyesini almadı. Sanırım bazı korkuları var doğal olarak olmak zorunda zaten. Büyük paranın sıkıntısı da büyük olur diye tahmin ediyorum.Ülkemizde milli piyango, sayısal loto, şans topu v.s şans oyunlarına oldukca çok rağbet vardır. Umut fakirin ekmeği neticede. Herkes zengin olma hayaliyle oynuyor.

Sizde her hafta sayısal loto, şans topu, on numara gibi şans oyunları oynuyorsanız artık numara seçmekte zormalıyor olabılırsınız. millipiyango.co sitemiz sizinde bulunan loto makinesi bu sorununuzu çözüyor. Sitemizdeki loto makinesi ile rastgele numaralar üretebilir şansınızı arttırabilirsiniz.

cevir

Ayrıca rastgele numara üretebileceğiniz gibi sitemiz üzerinden en çok çıkan numaraları ve milli piyango çekiliş sonuçlarınıda kolayca bulabilirsiniz. Tüm şans oyunları için detaylı sonuçlar sitemizde yer almaktadır her biri için tek tek site aramanıza gerek yoktur. Sadece millipiyango.co sitemizi takip ederek tüm şans oyunlarının sonuçlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

populer

Gördüğünüz gibi sitemiz üzerinden çok kolay bi şekilde popüler sayılar, en çok tercih edilenler gibi detaylı istatistiklere ulaşmanız münkün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.