izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

MSI Vortex özellikleri ve fiyatı

timthumb.phpGünümüzde bilgisayarlara ilgi akıllı telefonların inanılmaz raabet görüyor olması ile beraber düşmekte. Ancak bilgisayar platformunu ayakta tutan çok önemli bir kitle var; O kitle de hiç kuşkusuz oyun tutkunları. Oyun tutkunları PC platformuna çok büyük bir ilgi göstermekteler çünkü bilindiği üzre konsollara göre PC platformunun grafikleri asla geri kalmıyor ve hep daha ileri seviyede , ileri grafiklerde oyun oynamak söz konusu oluyor. İşte bu yüzden dolayı PC platformuna oyuncu kitlesinin ilgisi düşmezken aynı zamanda c r a c k hususu da oyuncu kitlesini PC platformundan uzak tutmuyor. Bunun bilincinde olan MSI tarafından PC oyuncuları için yepyeni bir bilgisayar tasarlandı.

MSI tarafından tasarlanan yeni taşınabilir bilgisayarın ismi MSI Vortex ve MSI Vortex cihazı sahip olduğu tasarım ve özellikler doğrultusunda diğer bilgisayarlardan çok büyük farklılıklar içeriyor. Elimize ulaşan bilgilere göre MSI Vortex bilgisayarındaki en dikkat çekici özelliklerden birisi cihazda iki adet ekran kartının yer alması. Öğrenilene göre MSI Vortex taşınabilir bilgisayarında Nvidia marka Nvidia GTX 980 ekran kartı ve ayriyetten bir adet te Nvidia GTX 960 S ekran kartı yer alıyor. Double ekran kartı ile daha iyi bir PC deneyimi sağlayan MSI Vortex’te öte yandan üst segment son nesil İntel İ7 işlemcinin yer aldığını ifade edebiliriz. Bilgisayarın diğer özelliklerine baktığımızda ise 16 GB veyahut 32 GB RAM seçenekleri , 1 TB sabit disk, 128 GB SSD gibi donanımların varlığı dikkat çekiyor.

FİYATI NE KADAR?

MSI’nin son gözdesui MSI Vortex’in fiyatının ne kadar olacağı da öğrenilmiş durumda. Elimize ulaşan verilere göre MSI Vortex taşınabilir bilgisayarı 4000 Dolar üzerinden piyasaya sürüldü.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.