izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Nasıl Yüksek İzlenme Sayısı Elde Edilir?

Youtube, oldukça büyük bir iş kolu haline dönmüş durumda. Kendi bünyesindeki “çalışanlara” ise Youtube, belirli ücretler ödemekte. Bu ödemeler ise videosu e izlenmesi çok olan kanallarda çok büyük paralara dönüşüyor. En çok kazanan Youtuberlar listesine baktığımızda, kanalından elde ettiği gelirler dışında, yaptığı sponsorluk anlaşmaları ile de çok yüksek miktarlarda paralar kazanan kanallar mevcut. Yani milyarlarca izlenme sayısı ile listenin başında oturan bu kanallar, çok fazla para kazanmakta. Bu kadar yüksek miktarlarda para kazanmak için ise sizin yapabileceğiniz en basit şeylerden birisi Youtube izlenme satın almak olacaktır.

Youtube’un Yükselişi

Youtube artık eskisi gibi sadece bir video paylaşım platformu değil. Youtube, artık büyük firmalarında reklamlarını yaptığı, ürünlerini ve hizmetlerini tanıttığı bir ortam haline geldi ki, buralarda kazanılan paralar çok büyük seviyelere ulaştı. Durum böyle olunca da, Youtube artık bir iş kolu haline geldi. Özellikle yıllık milyon dolarlar kazanan bazı kişilerin olduğu bir ortamda ise, lider olmak hiç de kolay değil. Özellikle Youtube kanalı açmak için gerekenler sadece bir PC ve internet bağlantısı olsa da, para kazanmak için çok daha fazlası gerekmekte. İzleyici sayısını arttırmanın birçok yolu var fakat izlenme sayısında artış sağlamak için bilinen en basit yol ise Youtube izlenme satın almaktır. Bu izlenme sayısı a göre sizin aldığınız ücret yükselip düşmektedir.

En Uygun İzlenme Alma Yöntemi

Çok uygun fiyatlara beğeni, yorum ve Youtube izlenme satın almak için yapmanız gereken tek şey https://tr.extlikes.com/youtube/ adresini ziyaret etmektir. Burada Youtube platformu için beğeni, yorum, izlenme alma seçeneklerini bulacağınız gibi, aynı şekilde Twitter, Facbook, İnstagram gibi platformlar için de beğeni ve yorum hizmetleri bulabileceksiniz. Kullanımı ise çok basittir; istenilen platform ve istenilen hizmet seçilir, ardından ise alınacak miktar belirlenir ve ilerlenerek ödeme işlemi yapılır. Yapılan yorumlar ve beğenilerin hepsi kalıcıdır. Diğer firmalar gibi çeşitli yazılımlar üzerinden olmayan yorumlar, tamamen gerçek kullanıcılar tarafından atılmaktadır. Bu yüzden de yorumların ve beğenilerin hepsi Youtube kriterleri çerçevesinde geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.