izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Netflix’in Popüler Dizisi La Casa De Papel’in 5. Sezon 2. Kısmından İlk Fragman Geldi!

İzleyicinin karşısına 2017 yılında çıkan ünlü yapım, her sezonda daha fazla beğeni toplayarak izleyici sayısını arttırmayı başardı. Yapımdan izleyicilerini sevindirecek bir haber geldi. La Casa de Papel‘in 5. sezon 2. kısmından ilk video geldi.
Dizinin beşinci sezonu daha önce de paylaşıldığı gibi iki kısım halinde yayınlanacak. İlk kısım şu anda Netflix‘te yayında olduğunu söyleyelim. İkinci kısım ise 3 Aralık‘ta Netflix‘te izleyici ile buluşacak.  Beşinci sezon dizinin final sezonu olacağını üzülerek söylemek istiyoruz.

Beşinci Sezon Konusuna bakarsak: Ekip 100 saatten uzun süredir İspanya Merkez Bankası’nda kapalı kalmıştır. Lizbon’u kurtarmayı başarmış olsalar da aralarından birini kaybetmelerinin ardından onları içinden çıkılmaz zor zamanlar bekler. Sierra, Profesör’ü yakalamıştır ve ilk kez Profesör’ün bir kaçış planı yoktur. Tam artık başka sorun çıkamazmış gibi göründüğü sırada, şimdiye dek karşılaştıklarından çok daha güçlü bir düşman olay yerine gelir. Artık karşılarında ordu vardır. Tarihin bu en büyük soygunu sona yaklaşırken, banka hırsızlığı olarak başlayan olaylar savaşa dönüşecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.