izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Opencart Sanal Pos Modülü

Opencart Sanal Pos Modülü 1Opencart e-ticaret sistemi ücretsiz dağıtılan eticaret sistemleri içinde en iyilerinden bir tanesidir. Sistem sıfır hatayla sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Tek ve en önemli eksiği sanal pos yani kredi kartı ile ödeme sistemidir. Bazı forumlarda sanal pos modülü dağıtılsada bir çok hatta hepsi diyebilirim doğru düzgün çalışmamaktadır. Uzun yıllardır opencart ile ilgilenen birisi olarak tüm bankalar için sanal pos kurulumlarınızı sadece 150 TL’ye yapıyorum. Aşağıda ismi geçen tüm bankaların sanal pos kurulum işlemini yapıyor 3 ayda sanal pos konusunda ücretsiz destek veriyorum. Sanal pos dışında diğer konularda da opencart konusunda ücretli destek vermekteyim. Sanal pos kurulum yaptığımız bankalar.

AKBANK – GARANTİ – IS BANKASI – TEB BANKASI – FINANS BANK – HALK BANK – FORTİS BANK  – YAPIKREDİ BANKASI – KUVEYT TÜRK – ASYA BANK

sanal pos kurulumları yapılmaktadır.

[contact-form 2 “sanal pos”]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ahmet Görmüş dedi ki:

    Hakkı beyle bir kaç projede ortak çalıştık opencart sitelerin sanal poslarını kurdurduk geçketen işini iyi yapan biri herkese tavsiye ederim.

  2. Sait AKTAŞ dedi ki:

    Bunun için sanal posumuzun olması gerekmekte midir acaba?
    Önform da sanalpos bilgisini de istemişsiniz.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.