izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Ortaöğretim ve Önlisans KPSS

Ortaöğretim ve Önlisans KPSS 1Çalınan KPSS sorularından sonra 28 kasım yani bugüne ertelenen Orta öğretim ve Önlisans KPSS sınavı bugün gerçekleşti arkadaşlar.Sorular çalındığı içinmidir yoksa başka birşeydenmidir bilinmez sorular mükemmel zordu. Sınava giren bir aday olarak böyle zor sorular beklemiyordum açıkcası.

Bir diğer ilginç konu ise sınava gireceğim okulun kapısına gittiğimde üzerinde saat,anahtar hatta kalem bile olmasın dediler kalemleri bile milli eğitim sıraların üzerine koymuş o derece güvenlik önlemleri vardı tabi sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş ama yaptıkları çok yanlışdı millet eşyalarını nereye bırakacağını şaşırdı hiç değilse bir gün önce haber verilebilirdi sınava kalem dahil getirilmeyeceğini şaşırdım açıkcası eşyalarımı bir bakkala emanet edipsınavıma girdim ve çıktım umarım beklediğim puanı alıp bir devlet memuru olmaya hak kazanırım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Sedattt dedi ki:

  Kardeş bütün televizyonlar basbas bağırdı sen nasıl duymazsın bence yaptığın sitem yanlış. sınava giren herkese başarılar dilerim ben dahil. 🙂

 2. hduman dedi ki:

  ben düzenli takip ediyorum fakat hiç rastlamadım benim gördüğüm kadarıyla sınava gelenlerde rastlamamış olsa gerekki herkez eşyalarını biryere bırakma derdindeydi anlamadım valla.

 3. hilye dedi ki:

  sinav saatiyle alakli kimse birsey soylemiyor arkadaslar aksam sinavami girilir zaten kafa kazan oluyor aksama kadar birde sinava girdik anlayamiyorum neden o saatde yapiyorlar bu kadar basitmi

 4. fatma çelik dedi ki:

  kpss yanıtlarını öğrenmek amaçlı

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.