izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Özel Günler İçin Kombin Önerileri

Özel gün ve davetlere gidilirken bayanların kıyafet seçim süreci her zaman için büyük bir strese neden olmaktadır. Konsepte ve vücut ölçülerine uygun bir elbise bulmak isteyen bayanlar, çoğu zaman kararsız kalırlar. Ancak kıyafet seçme sürecinin öncesinde piyasa araştırması yapmak ve sonrasında aranılan modele karar verilmesi, yol gösterici bir nitelik taşıyacaktır. Bu sayede zamandan tasarruf etme fırsatı da bularak, kıyafet seçme sürecinizi hem mutlu hem de tasarruf ederek geçirme şansı da yakalayabilirsiniz.

Abiye kıyafetlerde model seçimi oldukça dikkat ve özen gerektiren bir iştir. Çünkü yanlış model seçimi, vücudun olduğundan daha geniş algılanması gibi istenmeyen görüntülere neden olabilir. Bunun için model seçimi yapılırken, beğenilen kıyafetlerin denenmesi gerekmektedir. Kıyafetlerin duruşuna denenmeden karar verilmemesi de yanlış seçim yapılmasının önüne geçecektir. Kendiniz için uygun model konusunda kararsızsanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız kombin örneklerine bakabilir, giyim konusunda bilgili kişilerden öneriler alabilirsiniz.

Düğün, mezuniyet, nişan ve benzeri kutlamalar için düzenlenen organizasyonlarda bayanların öncelikli kıyafet tercihi abiyelerdir. Abiyeler, iddialı ve dikkat çekici görünümleriyle özel günlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bununla birlikte abiye modellerinin her sezon farklı tasarımlarla karşımıza çıkması, abiye modasının geçmeyeceğinin de bir göstergesidir.

Gece elbisesi olarak bilinen abiyeler, her tarzdaki bayana hitap etmektedir. Bu nedenle abiye kıyafet seçimi sırasında, kendinize uygun modeli bulabilmeniz oldukça kolaylaşmıştır. Yanlış abiye modeli seçimi bayanları estetik olmayan bir görünüm oluşturmalarına neden olabilir. Örneğin; genç yaştaki bayanların renkli ve tül, saten gibi yaşlarına hitap edecek kumaş türlerinde abiye modellerini tercih etmeleri yaşlarının olduğundan daha büyük gözükmesini engelleyerek doğru bir görünüm oluşturmalarını sağlayacaktır.

Özel davet ve organizasyonlar için yapılan kombinler için seçilecek parçaların hepsinin gösterişli ve iddialı olması göz yorucu bir görünüm oluşturacaktır. Bu nedenle kombin yapılırken; bir parçayı diğerlerinden daha iddialı modelde seçmeniz abartılı bir görünüm oluşmasını engelleyecektir. Ayrıca abartılı bir görünüm oluşmaması için abiye kıyafetle kombinlenecek parçalarında sade ürünlerden seçilmesi dengeli bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

İçerik Ajansı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.