Anasayfa / Günlük Yazılarım / Rize Rehabilitasyon

Rize Rehabilitasyon

 Rize Bizim Ailemiz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi olarak; özel eğitim gerektiren öğrencilere mevcut kapasitelerini geliştirmeyi ve en üst düzeyde kullanmalarını sağlamayı, topluma uyum süreçlerini ve sosyal gelişimlerini desteklemeyi, onlara bağımsız yaşama becerilerini kazandırmayı amaçlamaktayız. Biz kurum olarak bunları gerçekleştirmek için varız ve yanınızdayız. 

Rize rehabilitasyon merkezi; kendi alanında uzmanlaşmış güler yüzlü eğitim kadrosu ve çalışanları ile birlikte, öğrencilerimize özel eğitim yöntem ve tekniklerini kullanarak hizmet vermektedir.

Eğitim ortamımız öğrenci ve velilerimizin her türlü eğitim ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte donatılmıştır. Eğitim ve öğrenme ortamının öğrenci üzerindeki olumlu etkisinin farkındayız. Bu amaçla müstakil binayı tercih ederek, fiziki ortamımızı ferah ve her türlü eğitim ihtiyacına cevap verecek nitelikte düzenledik. Kurumumuzda özel eğitim alanında ihtiyaç duyulabilecek bütün eğitim materyallerini güncel bir şekilde bulundurmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir