izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Samsung Galaxy S6 Ekran Değişimi

samsung galaxy s6 ekran degisimiSamsung Galaxy S6, hem ülkemizde hem de dünya genelinde çok beğenilen akıllı telefonlar arasındaki yerini aldı. Özellikle de kendisinden önce çıkan S5 modeli ile beklentileri karşılayamadığı öne sürülen serinin bu yeni modeline dair görüşler ise oldukça olumlu.

Samsung Galaxy S6, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon modelleri arasında en çok ilgi gören cihazlardan biri olmayı başardı. Her ne kadar kendisinden sonra yine bir o kadar başarılı bir başka model olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge çıkmış olsa da hâlâ raflarda satılmaya devam eden bu model, oldukça ciddi oranlarda satılmayı sürdürüyor.

Özellikle de kamerası, suya ve toza karşı dayanıklılığı sayesinde özellikle de içinde bulunduğumuz yaz aylardan havuz ve deniz kenarlarında da rahatlıkla kullanılan telefon, ister istemez bazı kötü durumların da merkezinde yer alabiliyor. Bunlardan biri ve belki de en çok yaşananı da telefonun yere ya da sert bir başka yere düşmesi. Tabii ki genellikle kullanıcılar kılıf ya da benzeri mobilclinix-ekran-degisimi-tamirikoruyucularla birlikte telefonları kullanmaya çalışsalar da kimi zaman bu tür koruyucular durumu kurtarmaya yetmiyor ve ekran darbe alabilir. Söz konusu darbeye bağlı olarak da ekranda çatlama, kırılma ya da kasanın tamamen zarar görmesi gibi durumlarla karşılaşılabiliyor. Samsung Galaxy S6 ekran değişimi gerektiğinde genellikle Samsung Teknik Servis birimine başvurulsa da ortaya çıkan yüksek teknik servis ücreti karşısında kullanıcılar bu yolu bir kenara bırakarak alternatif çözüm arayışına girebiliyorlar. Samsung Galaxy S6 cam değişimi için size önerebileceğimiz oldukça kaliteli bir servisin var olduğunu söyleyebiliriz.

Garantili Samsung Galaxy S6 Ekran Değişimi

MobilClinix, her biri alanında uzman ve bugüne kadar yüzlerce akıllı telefon tamirini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş ekibi sayesinde Samsung Galaxy serisi başta olmak üzere onlarca farklı model akıllı telefonu tamir edebiliyor. Ülkemizin onlarca noktasında fiziksel şubesi bulunan şirket üzerinden teknik servis hizmeti almak isteyenler ister bu fiziksel şubeleri isterlerse de http://tr.mobilclinix.com/ adresini ziyaret ederek söz konusu hizmetten yararlanabilirler. Son olarak ekran değişimi ve diğer hizmetlerde kullanılan orijinal yedek parçaların altı ay garantili olduğunu da belirtelim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.