izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Auer Ürünleriniz Auer Servis Merkezine Emanet

auer-servisAuer Servisleri olarak, yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimiyle, her türlü mutfak eşyası, buzdolabı, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, fırın ve benzeri beyaz eşyalarınız için özel teknik servis hizmeti vermekteyiz. Auer Servisleri olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sağlayabilmek en temel hedefimizdir. Auer Servisleri elemanları, alanında uzman mühendisler ve teknik servis elemanlarından meydana gelmiştir. Deneyimli personelimiz, eşyanızda meydana gelen arıza konusunda, yıllarında vermiş olduğu tecrübe ve teknolojinin de takibiyle, çabuk karar verme ve arızayı anında teşhis etmektedir.

Auer Servisleri çalışanlarımız, arıza tespitinden sonra, gerekli parça ve donanımı eşyanıza monte eder, yerinde ya da teknik servis atölyesinde gerekli müdahaleyi yaparak, bir an önce çözüme ulaştırır.

Auer Servisleri, bir telefon kadar yakınınızdadır. Herhangi bir arıza ya da sorun olduğu durumda, çağrı merkezimizden arayarak, teknik servis ofislerimize ulaşabilirsiniz. Auer Servis ofisinde yetkili arkadaşlar, sorun hakkında sizden ön bilgiler alarak, yetkili arkadaşlarımıza iletecektir.Auer Servis, çağrı merkezimize ulaşan her bilgiyi değerlendirmekte ve size en kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.