izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Siemens Marka Beyaz Eşyalar Kartal Siemens Servisi Güvencesinde

Beyaz eşya üreticileri, her gün farklı özelliklere sahip yeni modeller geliştirmektedir. Dolayısıyla, bu ürünler farklı ve değişik teknik detaylar içermektedir. Firmamız, bu yeni modellerle ilgili bilgilerini güncel tutmak için, sürekli teknik eğitimler almaktadır. Beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü problemin giderilebilmesi için, bu eğitimlerin her zaman güncellenmesi gerekmektedir. Firmamız, bu konularda hiçbir fedakarlıktan ve yatırımdan kaçınmamaktadır.

Kartal Siemens servisi olan firmamız, garantisi süresi bitmiş beyaz eşyalarınızla ilgili teknik servis hizmetleri vermektedir. Servis talebi için firmamızı aradığınızda, telefona cevap veren arkadaşımız beyaz eşyanızın sorunu ile ilgili kısa bilgiler almakta ve randevu vermektedir. Randevularımızı mümkün olduğunca aynı gün içine vermekte ve hızlı bir şekilde servis vermeye çalışmaktayız. Teknik ekiplerimiz, sizden alınan bilgilere göre hazırlıklarını yapmakta ve randevularına gitmektedirler. Teknik ekiplerimiz öncelikle cihazın arıza tespitini yapmakta, yapılan tespit sonrası arıza ile ilgili size detay bilgi verilmekte ve sizden alınan onay sonrasında onarım çalışmasına başlamaktadırlar. Onarım sırasında değiştirilecek olan yedek parçalar varsa, mutlaka cihazın orijinal yedek parçaları olup, isimsiz, garantisiz ve ikinci el yedek parçalar kullanılmamaktadır. Tamir ve bakım işlerimiz bittikten sonra firmamız, onarılan beyaz eşyanız için 1 yıl süreyle geçerli ücretsiz bakım garantisi vermektedir. Garanti süresi içinde bizden kaynaklanabilecek bir sorunda firmamız, yine ücretsiz olarak bu sorunu gidermektedir. Bu sayede, fabrika garantisi olmayan beyaz eşyalarınızın uzun süreler sorunsuzca kullanılmasına imkan sağlamaktayız.

Ataşehir Siemens servisi olarak, 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetlerimiz sayesinde gece gündüz, hafta sonu ya da tatil günleri de dahil beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorun için, mobil telefonlarımızdan bize ulaşabilir servis talep edebilirsiniz. Küçükyalı Siemens servisi olan firmamız, garantisiz beyaz eşya tamir ve bakımlarında, uygun fiyat koşulları ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.