izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Ücretsiz Canlı TV İzleme Fırsatı

Televizyonda çok sevdiğiniz bir yayın var ancak bulunduğunuz bölgede televizyon yok mu? O halde üzülmenize gerek yok çünkü yanınızda canlı tv izle var. Bundan sonra hangi kanalı isterseniz onu dilediğiniz gibi seyredebileceksiniz. Size sunulan bu fırsat tamamen ücretsiz. Herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Ayrıca üye olmayacak, doğrudan sistemi ziyaret edip dilediğiniz kanalı izleme avantajına sahip olacaksınız. Bünyesinde bulunan bütün kanallar HD görüntü kalitesinde seyredilebilecek. Ayrıca mobil uyumlu olması dilediğiniz her yerden izleme fırsatını size tanıyacak. Bundan sonra istediğiniz hangi kanal olursa olsun listeden bulacak, kanallar arası geçebilecek ve sevdiğiniz programların hiçbir saniyesini bile kaçırmayacaksınız.

Sayfa İçeriği

Canlı TV Nasıl İzlenir?

Canlı tv izlemek sandığınız kadar zor bir iş değildir. Öncelikli olarak istediğiniz herhangi bir cihazdan sistemi ziyaret edeceksiniz. Ardından karşınıza çıkan kanal listesinden dilediğinizi seçecek ve izlemeye başlayacaksınız. Tabii bu noktada bilinmesi gereken bazı özellikler var. Öncelikli olarak siteye girdikten sonra Flash eklentinize izin vermeniz gerekiyor. Eğer ki bu izin verilmiş değilse yayınlar açılmaz ve izleyemezsiniz. Yapması da çok basittir. Sitenin sol üst köşesinde yer alan ünlem işaretine tıklayacak ve Flash Player’e izin ver butonuna basacaksınız. Ardından sayfa yenilecek ve kanalınızı istediğiniz gibi izleme fırsatı bulacaksınız. Peki yayın akışı hakkında bilgi almak ister misiniz? O halde bu yazının devamı sizi ilgilendiriyor olacak.

Canlı TV Yayın Akışı Nasıl Oluyor?

Canlı TV adı üzerinde, televizyon kanallarının bir liste üzerinde bulunduğu ve hepsinin bir arada yer aldığı uygulamadır. Burada istediğiniz her kanalı dilediğiniz gibi seyredebileceksiniz. Öncelikli olarak yayın akışının televizyon kanallarına göre belirlendiğini söylemek gerekir. O anda seçtiğiniz kanalda televizyonda hangi program varsa onu izleyeceksiniz. Bu noktada aynı kanal için birden fazla player bulacaksınız. Yani birden fazla video sürücüsüne yüklü kanalları seçebilecek ve cihazınıza en uygun şekilde seyretme fırsatına sahip olacaksınız. Daha önce canlı tv uygulamasında bir ilk olarak burada görüntü kalitesi de değiştirilebilmektedir. Örneğin HD olan bir yayını siz 480p ya da 360p izleme şansına sahip olacaksınız. Daha fazlası için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.