izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Sporcular için yeni akıllı ayna !

Bilindiği üzere akıllı telefonlardan sonra çeşitli elektronik eşyalar da akıllı telefon ile kurulan bağlantılar sayesinde akıllı ibaresini alabilmekteler. Ancak elektronik olmayan bazı cisimlerin akıllı ibaresini alması kesinlikle son derece ilginç bir husus. Akıllı ayna bunlardan birisi. Teknoloji alanında yapılan yeniliklere bir yenisi daha eklenmiş durumda ! The Naked 3D Fitness Tracker isimli ilginç bir akıllı ayna projesi ile artık sporcular yağ – kas oranlarını ayrıntılı bir şekilde görebilecekler !

SPORCULAR İÇİN ÜRETİLDİ

Akıllı ayna olarak lanse edilen projenin tam ismi The Naked 3D Fitness Tracker şeklinde. The Naked 3D Fitness Tracker ile sporcular artık yağ ve kas oranlarını günü gününe bir biçimde ayrıntılı olarak öğrenebilirler. Hatta ve hatta akıllı ayna sayesinde sporcular aynı zamanda hangi bölgelerinin kas anlamında iyi geliştiğini, hangi bölgelerinin zayıf kaldığını rahat bir şekilde görebilmekteler. Bu uygulama özellikle günü gününe spor yapan ancak verim alıp almadığı konusunda tam anlamıyla bir fikri olmayanlar için birebir diye düşünüyoruz. Akıllı aynada bulunan üç boyutlu kamera sayesinde aynada kendinize yirmi saniye kadar bakmanız yetiyor ! Aynada kendinize baktıktan sonra akıllı ayna akıllı telefonunuzun uygulamasına rapor gönderiyor ve o raporda kaslarınız, yağ oranlarınız ile ilgili ayrıntılı bir bilgi veriliyor. Buna göre de gelişiminizi gün ve gün rahat bir biçimde takip edebiliyorsunuz.

BAZI RİSKLERİ VAR !

Akıllı aynanın inanılmaz bir teknoloji olduğu aşikar ancak günümüzde hackerların ne denli yol aldığı düşünülürse çıplak bir şekilde karşısına geçtiğimiz internet bağlantılı bir akıllı cihaz hususunda son derece dikkatli olmak gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.