izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Yeni Apple mağazası hangi ilimizde açılacak?

apple_416x416Apple ülkemizde yeni bir atılım yapmak için kolları sıvadı. Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan Apple, ülkemizde fonksiyonlarını arttırmaya niyetlenmiş durumda. Şuan da Apple’da çok fazla sayıda eleman çalışıyor ve Apple gibi dev bir firmada çalışmak ta gerçekten kolay değil. Elimize ulaşan bilgilere göre Apple bünyesinde çalışacak yeni personeller arıyor. Bu personellerin Apple’ın Türkiye’de açacağı yeni mağazada çaltışırılacağı bilgisine ulaşıldı. Apple tarafından gelen resmi açıklama ne şekilde?

Gelen resmi açıklamaya göre Apple, Türkiye’de yeni bir Apple mağazası daha kurmak için kolları sıvadı. Daha önce İstanbul’da mağaza açan Apple, ilk mağazasını açmasının ardından bir süre sonre Türkiye’de ikinci mağazasını da açmış, bu ikinci mağazasını da İstanbul ilimizde açmayı tercih etmişti. Elimize ulaşan bilgilere göre Apple yine ülkemizde mağaza açacak. Ancak Apple’ın Türkiye’deki 3.mağazasını hangi ilde açacağına dair henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Ortaya konulan bazı iddialara göre Aple Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip ikinci şehri olan Ankara’da, yada nüfus açısından 3.ilimiz olan İzmir’de 3.mağazasını açacak.

APPLE YENİ ÇALIŞANLAR ARIYOR

Açacağı dev mağaza için yeni çalışanlara ihtiyaç duyan Apple, resmi sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile alımlara başlayacağının müjdesini verdi. Peki Apple hangi alanlarda çalışan arıyor?

Elimize ulaşan bilgilere göre Apple alımında mağaza lideri, kurumsal müşteri uzmanı, pazar lideri konumlarının her birine çalışan arıyor. Yani bu mecralara gelebilecek donanımınız varsa hemen işe başvurarak kendinize lüks bir hayat için kapı aralayabilirsiniz.

İSTANBUL’DA YOĞUNLUK ÇOK

Apple’ın şuan da İstanbul’da bulunan iki mağazasına da inanılmaz derecede raabet var ve iki mağaza da gerçekten çok yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu yüzden dolayı üçüncü mağazanın İstanbul’da da açılabileceği konuşuluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.