izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Steam İstek Listesinde En Çok İstenilen Oyunlar Dikkat Çekiyor!

Steam istek listesinde oyuncuların en çok istediği ve beklediği oyunlardan dikkat çekenleri sizler için sıraladık. Geliştiriciler, oyunlarının kaç kişi tarafından istek listesine eklediğini görebiliyor. Ek olarak SteamDB‘de sıralanan  verilerde de istek listesindeki oyunları görebiliyoruz.
Steam istek listesinde Dying Light 2 zirvede. Oyunun geliştiricileri uzun süredir sessizliğini koruyordu ve geçtiğimiz aylarda paylaştıkları içeriklerle  sessizliklerini bozdular. Geliştirici ekip ilk oyuna da güncelleme getirerek tazeliğini korumaya çalışıyor.

Steam İstek Listesinde En Çok İstenilen Oyunlar Dikkat Çekiyor! 1
İkinci sırada Amazon’un MMORPG’si olan New World yer alıyor. Oyunun beta testinde birçok EVGA RTX 3090 kullanıcısının ekran kartları bozulmuştu. EVGA ise bu durumu telafi edeceklerini söylemişti. Güncelleme ile bu hata giderilmiş durumda.

Steam İstek Listesinde En Çok İstenilen Oyunlar Dikkat Çekiyor! 2Üçüncü sırada Aksiyon FPS sevenlerin ve serinin hayranlarının merakla takip ettiği Battlefield 2042 bulunuyor. Battlefield 2042’nin oynanış testleri sürmeye devam ederken, testlere katılan bazı oyuncular yasak olmasına rağmen oyunun ekran kayıtlarını YouTube‘a yüklüyor.

Steam İstek Listesinde En Çok İstenilen Oyunlar Dikkat Çekiyor! 3
Dördüncü sırada Back 4 Blood bulunuyor. Back 4 Blood, Turtle Rock Studios tarafından geliştiriliyor. Aynı şirket Left 4 Dead’i geliştirmişti.

Steam İstek Listesinde En Çok İstenilen Oyunlar Dikkat Çekiyor! 4
Beşinci sırada Party Animals bulunuyor. Arkadaşlarınızla keyifle oynayabileceğiniz bir oyun.

Steam İstek Listesinde En Çok İstenilen Oyunlar Dikkat Çekiyor! 5
Steam istek listesindeki diğer oyunları merak ediyorsanız bu bağlantıdan SteamDB sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.