Anasayfa / TV ve Sinema / Sümelanın Şifresi Temel

Sümelanın Şifresi Temel

1 saat önce çıkmış olduğum Sümelanın Şifresi Temel filmi hakkında yorumlarımı paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Öncelikle filmin en güzel sahneleri zaten fragmanda verilmiş henüz filme gitmemiş arkadaşlara fragmanıyla yetinmelerini tavsiye ediyorum çünkü filmde o sahnelerden başka komik sahne yok gibi birşey. Film çok tuttu fakat bu reklamının iyi yapılmasından kaynaklanıyor olsa gerek. Sinemadaki gözlemlerime göre filme gülen çok az insan var onlarda zaten recep ivediğin daha ilk resmi çıktığında gülmeye başlayan topluluk olduğunu düşünüyorum. Ne göstersen gülüyor adamlar orası ayrı bir konu. Filmde çok çok argo kullanılmış değil aileyle kız arkadaşınızla bile bile gitmenizi tavsiye etmiyorum. Bu küfürleri özelliklede bir cami imamından duymamız rezalet ötesi tabikide onu hiç hesaba katmıyorum.

Filme dini alet etmeleri ne kadar etik bilmiyorum ama o sahnelerden hiç hoşlanmadığımı söyleyebilirim. Filmin devamı niteliğinde Sümelanın Şifresi Temel 2 çıkacağı kabak gibi ortada zaten filmi yarıda bitirdiler çünkü. Bu kadar gişe yapan bir filmin bırakalımda ikisi çıksız zaten bizim halkımız onada gişe rekorları kırdırır ondan eminim.

Çok fazla sinema izleyen bir insanım özellikle işe yarar oyuncuların kaçırdığım hiç bir filmi yoktur. Bu güne kadar hiç bir filmde uyuduğumu bilmem ama özellikle sinema gibi gürültülü bir ortamda uykum geldi bu filmde bu yorum sizin için yeterli olacaktır sanırım. Merak eden arkadaşlar gidip izlesinler tabiki ama tavsiyem yanlız veya erkek arkadaşlarıyla gitsinler.

4 Yorum

  1. aynen kardeş beklenilen gibi değildi.

  2. ben beğendim valla küfür sahnelerini saymassak iyiydi.

  3. bencede gidilecek izlencek bir film beş para etmez dediklerinden.

  4. Küfür sahneleri her ne kadar biraz kötü olsa da genel anlamda iyiydi. Ben beğendim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir