izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Superonline İnternet Paketlerine Yakından Bakış

İnternet hız testi yapıldığı zaman bazı firmaların sunmuş olduğu internet altyapısından ve hızından kullanıcılarının genel anlamda memnun olduğunu görebiliyoruz. Superonline da kullanıcılarını memnun etmeyi başaran internet sağlayıcılarının arasında yerini almaktadır.

Superonline firmasından internet desteği almak isteyen kişiler çok rahat bir şekilde destek alabilmektedir. Superonline internet paketlerine yakından bakış yapıldığı zaman karşımıza genellikle şu internet kampanyalarının çıkmakta olduğunu görebiliyoruz:

 1. Turkcell’lilere 3 ay ücretsiz TV+ ve Platin Paket
 2. Turkcell’lilere TV + ve 100 Mbps Platin Paket Kampanyası
 3. Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Süper Paket Kampanyası
 4. Turkcell Fibere Giriş Paketi Kampanyası
 5. Turkcell’lilere Özel 100 Mbps Platin Paket
 6. Superbox Fırsat Kampanyası
 7. Superbox Kotalı Paketler
 8. Superbox Ek İnternet Paketleri
 9. Reeder M7 GO Kablo İnternet Kampanyası
 10. Evden Cebe Taşan KabloTV Hediyeli TV+ ve Ev İnternet Kampanyası
 11. Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Süper Paket Kampanyası
 12. Turkcell’lilere Özel 100 Mbps Platin Paket Kampanyası

Superonline firmasının aktif olarak kullanıcılarına sunmuş olduğu internet kampanyaları bu şekildedir. Firma kullanıcılarına kampanyalarını sunduğu sırada her zaman en iyi şekilde sunmaya özen göstermekte olduğu gibi aynı zamanda firmadan hizmet almakta olan kişilerin de almış olduğu hizmetlerden yana memnun olduğunu net şekilde görebiliyoruz. Superonline bu noktada sorunsuz ve kaliteli bir firmadır.

Sayfa İçeriği

D-Smart İnternet Kullanıcı Memnuniyeti

D-smart aboneliği alan kişiler yanında internet aboneliklerini de alabilmektedir ve bu noktada internet aboneliği olarak ağırlıklı olarak Superonline aboneliklerinin verilmekte olduğunu görebiliyoruz. d smart hız testi yapıldığı zaman aslında Superonline firmasının kullanıcılarına sunmuş olduğu internet hızının testi yapılmaktadır.

Firmanın sunmuş olduğu hızlara ve kullanıcıların memnuniyetine baktığımız zaman kullanıcıların genel itibariyle memnun olduğunu ve firmanın da kullanıcılarına sorunsuz internet sunma hizmetinde bulunduğunu görebiliyoruz. D-smart kullanıcıları bu noktada avantajlı olduğu gibi firmadan hizmet almakta olan kişilerin de herhangi bir sorun yaşamadan hizmet alabilme imkanına sahip olduğunu görebiliyoruz. Superonline hızlarını sunarken yasal çerçevede belirttiği ölçülerde sunmaya dikkat etmektedir.

İnternet Sağlayıcılarının Sunması Gereken Yasal Bir Hız Sınırı Var Mı?

İnternet kullanıcıları özellikle firmaların kendilerine sunmuş olduğu internet hızına dikkat etmektedir ve bu noktada firmalarda yasal bir hız sınırının olup olmadığını merak ederler. İnternet sağlayıcılarının internet hızı noktasında sizlere sözleşmenizde yer alan aralıklarda internet hızını mutlaka sunması gerekmektedir.

BTK hız testi noktasında bir firmanın sizlere belirtmiş olduğu sözleşme maddesindeki hızdan daha düşük bir hız sunmaması gerekmektedir. Eğer bu şekilde bir hız sunulursa yasal haklarınızı kullanabilme imkanına sahip olursunuz. Fakat internet hızınızı ölçebilme adına sizlere gerçekten doğru bir şekilde hız ölçümü sunmakta olan siteler üzerinden internet hızınızı ölçme yoluna gitmeniz gerekir. Aksi takdirde ölçümleriniz geçerli olmayabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.