izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Teka Servis – 444 78 56

Teka Marka bulaşık makinesi ve buzdolapları için servis ve bakım hizmeti sunan Teka Servis firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübe, kaliteden ödün vermeyen duruşu ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla İstanbul’da hizmet vermekte ve servis ağını giderek genişletmektedir.

Bulaşık makinesi veya buzdolabında herhangi bir arıza olması durumunda 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ve müşteri temsilcimizle görüşerek sorunu anlatabilir ve gerekli teknik desteği almak için servis talebinizi iletebilirsiniz.

Hassas kullanım gerektiren beyaz eşyalar bazen kullanıcı hatası bazen elektrik probleminden dolayı arızalanabilirler. Özellikle akım koruyucu kullanılmayan evlerin bulunduğu bazı bölgelerde yaşanan akım düzensizlikleri buzdolaplarının en büyük arıza sebeplerindendir.

Buzdolabında genelde oluşan arızalar yeterince soğutmama, gürültülü çalışması, su akıtması ve sızdırması, buzlanma yapması gibi sorunlardır. Bunlardan biri ya da daha fazlasıyla karşılaşıldığında hemen 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi aramalı ve servis talebi oluşturmalısınız. Zamanında giderilmeyen arızalar çok daha kötü sonuçlar doğurabilir.

Tüm teknik servis hizmeti verdiğimiz Teka markalı bulaşık makinesi ve buzdolaplarınıza bir yıl boyunca işçilik garantisi vererek, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızdan vazgeçmeden ilerliyoruz. Teka servisi arayışında olan değerli müşterilerimiz için tercih edilebilir olmak adına temiz, güler yüzlü, kaliteli ve güvenilir bir servis hizmeti vermek için çabalıyoruz. Sektörün gerektirdiği yeniliklerden beslenerek uzman ve yetenekli kadromuzla beraber firmamızı geleceğe taşıyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.