izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Teknede Düğün İyice Yaygınlaştı

teknede düğünKimi düğününü çok pahalı yerlerde manşet olmak için yapar, kimi doğal samimi bir ortam olsun diye kır düğünü şeklinde yapar kimi de hem samimi bir ortam hem de gösterişli bir düğün olması için düğününü teknede yapar. Ekonomik açıdan sıkıntıya girmeden son derece gösterişli ve samimi bir ortamda düğün yapmak isterseniz teknede düğün organizasyonu sizlerin ihtiyacını karşılayacaktır. Nikah günü imzalar atılıp dostlarla yemekli bir eğlence mekanı arayışına giren herkesi boğazın en kaliteli ve özel teknelerinde en iyi şekilde ağırlıyoruz. Tekneyi sizlerin istediği yerden hareket ettirip yine sizlerin istediği yerde teknede düğün organizasyonunu sonlandırıyoruz. Teknemizin ses sistemi düğün organizasyonu için yeterli seviyede olup, varsa kendi dinlemek istediğiniz özel şarkılar onları cd ya da usb olarak yanınızda getirebilirsiniz. Her türlü kurumsal ve bireysel organizasyonlarda kullandığımız ve gayet memnun kalınan fasıl grubunu da ekstra ücret öderseniz teknede düğün organizasyonuna özel olarak temin edebiliriz.

Düğününüzde dinlemek istediğiniz şarkıları yanınızda getirebilir, teknemizin ses sisteminden sınırsız olarak faydalanabilirsiniz. Arzu ederseniz kendi bildiğiniz, tanıdığınız canlı müzik grupları varsa boğazda teknede düğün organizasyonu süresince müzik yapmaları için çağırabilirsiniz. Ekstra ücret öderseniz eğlenme garantisi verdiğimiz 4 kişilik fasıl grubunu da teknede düğün organizasyonuna özel olarak organize edebilirsiniz. Tekne düğünlerinde tüm organizasyon sizlerin isteği üzerine şekil alır.

Düğününüzle ilgili tüm verileri tarafımıza birebir görüşme, telefon ya da mail yolu ile bildirdikten sonra en uygun teknede düğün fiyatlarını sizlere sunacağız. Teknede düğün organizasyonu ile ilgili fiyat ve diğer tüm konularda anlaşma sağladıysak rezervasyon işleminizi yapabiliriz. Teknede düğün rezervasyonu için anlaşılan ücretin yarısını kaparo olarak firmamıza ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde kaparo ödemesi almadan kesinlikle rezervasyon işlemi yapmamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ediyor ve sizleri en kısa sürede bekliyoruz! Menülerden güzergah bilgisine kadar bilmeniz gereken her şey www.teknededugun.com sitesinde bulunmaktadır. Siteyi ayrıntılı bir şekilde incelemenizi öneririz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.