izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Topuk Kırmaca Oyunu Kraliçe Oyun’da!

308210-223640-kraliçe topuk kırmacaBirbirinden zevkli ve birbirinden eğlenceli oyunların yer aldığı internet dünyasında, alanındaki en kaliteli oyunları sergileyen oyun siteleri de farklı bir öneme sahip olmaktadır. Pek çok kişi için vazgeçilmez olan bu adresler arasında ülkemizde de zirvede yer alan platformlar bulunur. Örnek olarak kız oyunları denildiği zaman ilk akla gelen adres olarak bilinen www.kraliceoyun.com her daim zevkli ve güzel oyun türlerini gençler için ücretsiz şekilde yayınlamaktadır. Çünkü bu oyunlar sayesinde kızlar gerek okuldan geldikleri zaman, gerek ise tatillerde ya da hafta sonları harika vakit geçirebilirler. Birbirinden hoş ve heyecanlı oyunlara ulaşmak işte bu kadar kolaydır.

Topuk Kırmaca Oyunu da Bu Adreste!

Dünyanın her yanında kız oyunları için çeşitli oyun türleri geliştirilir. Ülkemizde de bu durum aynıdır. Çünkü gençler açısından sürekli aynı tip oyunlardan ziyade en neşeli ve en farklı oyun türleri vitrine çıkarılmalıdır. Özellikle de yeni kız oyunları bu alanda fark yaratırken, şu sıralar ise bambaşka bir kız oyunu türü kendini göstermeye başlamıştır. Milyonlarca gencin bayılarak oynadıkları ve aslında yaş fark etmeksizin herkes tarafından heyecanla oynanabilen bir oyun türü olarak topuk kırmaca oyunu dikkatlerden kaçmamaktadır. Böylesine güzel bir oyun içinde fare ile başarı yakalamak mümkündür. Kadınların giydikleri ayakkabı stillerinin altında bulunan fazlalık parçaları kırdıkça kadının da ayağı yere doğru yaklaşmaktadır. Oyundaki ana amaç, fazla parçaların üzerinde dikilen kadınları yere düşürmeden ve onların topuğuna vurmadan zemine indirebilmektir. Bunun için de eldeki çekiç kullanılarak fazla parçalar ortadan kaldırılır.

Gerçekten saatlerce oynanabilen ve her defasında farklı bir ayakkabı giymiş olan kadınlar gelen bu oyunda her saniye eğlence içinde geçer. Üstelik sıradan kız oyunları gibi değil daha farklı bir atmosfere sahip olduğu için yalnızca kız oyuncuların değil erkek oyuncuların da bu seçenek dikkatini çekebilir. Ücretsiz bir oyun olan Topuk Kırmaca haricinde yine ücretsiz yayınlanan kız giydirme oyunları, yemek pişirme oyunları, moda oyunları ya da hayvan besleme oyunları da bu adres aracılığı ile oynanabilmektedir. Şimdi siz de bir an önce oyunların başına geçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.