izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Türkanime izleyicilerine güzel bir öneri One Piece

Anime dediğiniz zaman ilk aklımıza gelen şey, hayal ürünü veya doğa üstü olayların olduğu, aksiyon sahnelerinin yoğun olduğu filmler ve bu filmler içinde One Piece benzersiz bir seridir. Türkanime ve anime izleyicilerinin sevdiği bu filmde, hayalet avcıları, ninjalar ve aynı zamanda gençler mistik güçlere sahipler. One piece izlediğinizde sizin de fark edeceğiniz gibi, seri çok uzun ve bu kadar uzun bir dizi için, sürekli bir yaratıcılık akışı şarttır, One Piece bu zorluğun üstesinden geldiğini göstermiştir. One piece izlediğinizde sizin de göreceğiniz gibi, serinin özel tasarımlarından biri, karakterlerin seyahat ettiği her adada kendine özgü bir dünya bulmaları. Örneğin, bir ada zalim deniz adamlarının olduğu, diğeri her zaman kar yağdığı mistik bir ada, diğeri ise tüm bitki ve hayvanların gerçekten lonca büyüdüğü yerlerde geçmesi.

Böyle olması da Türkanime ve anime izleyicilerini harika farklı dünyalara götürüyor izlerken. Filmin konusu ise, her şey Korsanların Kralı Gol D. Roger’ın idam edilmesiyle başlar. Yolculukları sırasında inanılmaz derecede büyük bir servet biriktirdiği halk arasında söylenti olarak yayılır ve çetesinden hazinesini nereye sakladığı sorulduğunda şöyle der: “Hepsini tek parça halinde sakladım. Eğer bulursanız alabilirsiniz.” Son sözleri, erkeklerin hazineyi ele geçirmek ve Korsan Kral’ın oluşturduğu bu boşluğu kendilerinin doldurmak istemesi, onları denizlere götürdüğü için korsanlıkta bir yükselişe neden oldu. Ve böylece Korsanlık Çağı başladı! One piece izlediğinizde tanışacağınız filmin ana karakteri Luffy 17 yaşındadır ve birgün sakız meyvesi yer ve lastik bir çocuğa dönüşür.

Kötü bir şakanın başlangıcına benziyor ama çılgın, harika dövüşlere yol açan bir güç. Normalde çok fazla hasar alabilir fakat lastik yumrukları ve ayakları çok fazla uzayabildiğinden, aldığı hasar kadar, iyi hasar da verebiliyor. Türkanime ve anime izleyicilerinin izlerken fark edecekleri bu konudaki bir detay da, kahramanlarımız güçlerini, yeteneklerini anında geliştiriyorlar ve ilerledikçe kazanıyorlar. Luffy’de diğer erkekler gibi gidip hazineyi almak ve birgün Korsan Kralı olmak istiyordu. Luffy kendi başına Korsan Kralı olamaz, bu yüzden seyahatlerinde arkadaş olduğu bir grup insanı bir araya getirir.

One piece izlediğinizde göreceğiniz gibi Luffy, küçük ekibine yeni karakterler eklemeye devam etse de, kabaca beş çekirdek üye var: Luffy, Zoro, Nami, Usopp ve Sanji. Türkanime ve anime izleyicilerinin de fark edeceği gibi, oyuncular muhtemelen One Piece’in en büyük gücü çünkü hikaye yavaşladığında karakterlerin güçlü ve sevilen karakterler olması, hikayeyi toparlıyor ve filmin akıcılığını sağlıyor. Türkanime ve anime izleyicilerine eğer hala izlemedilerse One piece izlemelerini tavsiye ediyorum ve iyi seyirler diliyorum.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.