izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Twitch, Banlamaları Detaylandıracağını Duyurdu!

Dünyanın en popüler yayın platformu Twitch, yayıncılar için daha net bir hal alıyor. Platform artık topluluk kurallarının ihlali halinde verilen yasağı detaylandıracak ve getirdiği kuralları uygulamada daha katı olacak.
Geçtiğimiz gün yayınlanan ve yenilenen askıya alma politikasına göre Twitch, platform kurallarını ihlal eden içeriklerin adını ve tarihini ekleyecek de ekleyecek.
Twitch, artık daha net olacak

Twitch, Banlamaları Detaylandıracağını Duyurdu! 1
Platformun Twitter hesabından paylaşılan gönderiye göre, “Bugünden itibaren askıya alınan kullanıcılara gönderilen yaptırım bildirimlerinde, hangi içerik üzerinden işlem yapıldığı konusunda daha net olmaları için içeriğin adı ve ihlalin tarihi yer alacaktır” ifadeleri kullanıldı.
Platform bir yayıncının askıya alınmak için tam anlamıyla ne yapmış olabileceğine dair net bir açıklama yapmasa da potansiyel olarak yayıncıların neyi yanlış yaptıklarını, nelerden kaçınmaları ve dikkat etmeleri gerektiğini ifade ediyor.
Geçtiğimiz sene şirket, hangi videoların telif hakkını ihlal ettiğine dair net bir açıklama yapmadan içerik oluşturuculara dalgalar halinde DMCA yayından kaldırma bildirimleri yayınladı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.