izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Twitter’dan Yeni Özellik

Twitter'dan Yeni Özellik 1Bildiğiniz üzere Twitter, ülkemiz için en önemli haber platformu haline geldi. Doğru haberlerin olduğu kadar asparagas ghaberlerin de hızla duyulduğu platform Twitter, gün geçtikçe değerlenme devam ediyor. Öyle ki bir haberin ilk duyulduğu adres olarak akıllarda Twitter yer almaya başladı.

Şimdi de Twitter, kendi ülkemizde çok beğenilecelk bir özelliği kullanıcıların beğenesine sunmaya hazırlanıyor. Peki, Twitter’ın yeni özelliğini ne? Popüler makaleler olarak karşımıza çıkacak olan yeni özellik, takip ettiğiniz kişiler tarafından en çok kullanılan veya paylaşılan makaleler, keşfet bölümünde bulunacak olan popüler makaleler olarak listenelecek.

Aynı zamanda Twitter, bulunmuş olduğunuz konuma göre de makale tavsiyelerinde bulunacak. Ayrıca Twitter, Facebook’un karmaşık ana sayfasından arınmak isteyenler için bilgilendirici ve sade bir uygulama şeklini aldı. Bu yeni özelliğin geleceği kesin olarak onaylandı. Faydalı olacağını umduğumuz popüler makale özelliği, bakalım kullanıcılar tarafından beğeni alacak mı?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.