izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Twitter’ın Yeni ‘Topluluklar’Özelliğini Duyurdu, Belli Bir Kitleyle Tweet’leşmenizi Sağlayacak

Popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen Twitter, yeni bir özellik ile karşımıza çıkıyor.
Twitter’ın tanıttığı özellik tıpkı diğer özellikler  gibi herkesin kullanmayacağı ama bazı kullanıcıların işine yarayacak onlara hitap edecek ve sosyal medya üzerinden kitlelere erişme konusunda onlara kolaylık sağlayacak bir özellik oldu. Özelliğin adı ise “Communities” yani Topluluklar.

Topluluklar özelliğinin kullanım amacına bakarsak, birden farklı topluluğa hitap eden kişilerin sadece belirli bir topluluğa özel paylaşım yapabilmesi olarak duyuruldu. Bu özellik ile birlikte belirli tweetleri sadece belirli topluluklarla paylaşan kullanıcılar, takipçilerinin ilgisini çekmeyecek tweetleri de onlara göstermiyor.
Twitter’da uzun zamandır tartışılan “her tweet herkes için değildir” görüşüne bir çözüm olarak ortaya çıkarılan bu özellik, İçerik üreticilerinin ve büyük kitlelere hitap eden kullanıcıların vazgeçilmez özelliklerinden biri haline gelebilir.

Twitter'ın Yeni 'Topluluklar'Özelliğini Duyurdu, Belli Bir Kitleyle Tweet'leşmenizi Sağlayacak 1
Paylaşımları sadece topluluk içinde yapan kullanıcılar hem özgürce paylaşım yapabilecek hem de diğer kitlelerin linçlerinden uzak kalabilecek.
Twitter’ın şu anda aktif olarak test ettiği bu özellik şu anda sadece iOS ve web üzerinden kullanılabilir durumda. Özelliğin yakın zamanda Android kullanıcılarına da sunulacağı açıklandı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.