izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Ünlü “Yan Bakan Chloe” Fotoğrafı NFT Olarak Satıldı!

2013 yılından beri popülerliğini yitirmeyen bu görüntü tekrar gündeme geldi, annesinin Disneyland sürprizine pek etkilenmeden tepki veren 2 yaşındaki Chloe Clem’in fotoğrafı internette oldukça popüler olmuştu. Side Eyeing Chloe yani “Yan Bakan Chloe” ismi verilen fotoğraf, geçtiğimiz günlerde aile tarafından NFT olarak satışa çıkarıldı.
BBC’ye göre Clem ailesi fotoğrafı 25 Ehereum’dan (ETH) açık artırmaya çıkardı. Dubai merkezli bir müzik prodüksyion şirketi de bu fotoğrafı yaklaşık olarak 74.000 dolara satın aldı.

Ünlü “Yan Bakan Chloe” Fotoğrafı NFT Olarak Satıldı! 1
Chloe’nin annesi Katie Clem BBC’ye, kendisinin ve ailesinin müzayedeyi Utah’ta bulunan evlerinden izlediklerini ve satış sonucundan memnun olduklarını iletti.
Katie ek olarak ise şunları söyledi: “Daha önceki NFT satışlarına bakarsak bu fiyat biraz düşük görünebilir. Ancak satıldığı için minnettarız. Bunu aile olarak da yapabilmemiz çok eğlenceliydi.”

Ünlü “Yan Bakan Chloe” Fotoğrafı NFT Olarak Satıldı! 2
YouTube üzerinde paylaşılan bir videoyla ünlü olan Chloe’nin bakışı 20 milyondan fazla izlendi. Chloe ayrıca bunun sayesinde Instagram’da 500.000’den fazla takipçi topladı ve Brezilya’da bir Google reklamında yer aldı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.