izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Bugün 1 Nisan Şaka Zamanı

Bugün 1 Nisan Şaka Zamanı 1Bugün 1 nisan yani şaka günü heran heryerden bir şaka gelebilir bence hazırlıklı olun ve daha önemlisi sinirlenmemeye çalışın bugün size yapılan bir şaka sağlık problemlerinizi tetikleyebilir.Şaka yapacak arkadaşlara bir kaç tavsiyede bulunmak ve geçmişte yapılan şakalardan bir kaç örnek vermek istiyorum umarım kalp krizinden ölenlerin sayısında artış yaşanmaz.Şaka yapacak arkadaşlar saşa yapacakları kişileri iyi seçmeli şakayı kaldırabilecek kişilere yapmalı şayetki kaldıramayacak bir kişiye yapılan şakanın sonunda aranız bozulabilir veya karşı taraf fazla sinirlenip kalpden gidebilir.Her şaka her insana yapılmaz özelliklede sağlık problemi olanlara kesinlikle şaka yapmayın derim şimdi geçmişte yapılan ve hala yapılmakda olan klasik 1 nisan şakalarını sizle paylaşmak istiyorum.

Diş Macunu ve Bisküvi Şakası: Bir paket kremali bisküvi alınır. Bir kac biskuvi ortadan bolunur ve kremalari alinir yerine dis macunu sikilir.Sirasi ile pakete bir dis macunlu bir normal biskuvu ust uste dizilir. Saka yapilacak arkadasin yanina gelindiginde bir tane agzimiza atariz sonra arkadasa ikram ederiz. Dogal olarak bööööoo bu ne bicim buskivi diyecektir. Siz durumu caktirmadan ne olmus gayet güzel deyip siradaki normal bisküviyide aziniza atarsiniz. Bir daha dene deyip siradaki öbür bisküviyi de tekrar ikram edersiniz.böylece arkadaşınıza macun yedirmiş olursunuz biraz iğrenç bi şaka bence.

Balon ve Kutu Şakası: Karton bir kutu bulunur içine son seviyeye kadar şisirilmis su dolu balon koyulur.Yüksekçe bir yerden gözümüze kesdirdigimiz kurbana su kutuyu tutarmisin denir. Sonra seyreyleyin gümbürtüyü. Balon patlar kutunun deliklerinden sular boşalır ve arkadaşınız büyük ihtimalle size küfür eder 🙂

Sıcak Çay: Masada oturuyorsunuzdur. Bir bardak cay ya da su gelmistir. Yoksa gidip alin gelmesini beklemeyin. Kurbana denir ki iki basparmagini masanin kenarina koyacaksin ben de bardagi iki parmaginin üstüne koyacagim hadi bakalim devirmeden alabilecekmisin. Tamam demesi için degisik gaz vermeler de yapilabilir. Bardagi koyun o biraz ugrasacak ve alamayacak hadi çek sunu diyecek. Siz ise tabiki çekmeyeceksiniz, çekip gideceksiniz o ise çırpınıp duracak arkanızdan ne der bilemem..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Mehmet Demiray dedi ki:

  sıcak çay muhabbetini anlamadım 🙂

 2. hduman dedi ki:

  Sıcak çayı kurbanın iki baş parmağının üstüne koyup almaya çalış diceksin tabi alamıcak parmaklarınıda çekemicek dökülmesin diye öyle kalacak 🙂

 3. Mehmet Demiray dedi ki:

  Haha güzelmiş :):)

 4. uğur zorlu dedi ki:

  agaaa bunu daha sonra deneyelim seninle 🙂

 5. hduman dedi ki:

  Deniyelim kardeşim 😉

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.