izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020 12020 yılı içerisinde de Vodafone bedava internet veren uygulamalar vermekte olan uygulamalarda birçok değişiklik olduğu biliniyor. Bedava internet ihtiyacı genel olarak internetisin çabuk bir şekilde bitirmiş olan ve tarifesinin yenilenmesi süresi içerisinde kalan zamanı internetsiz geçirmek istemeyenler için oldukça büyük bir önem arz etmektedir. İnternet ihtiyacı bulunan müşterilerine bazı kampanyalar sunarak onların bu ihtiyacına çözüm üretmek adına Vodafone hazırladığı kampanyaları müşterilerinin beğenisine sunuyor. Vodafone bedava internet veren uygulamalar günlük olarak verilebildiği gibi haftalık veya aylık olarak da ortada bulunmakta olan ihtiyacı karşılayabiliyor.

Sayfa İçeriği

Vodafone bedava internet veren uygulamalar 2020

Vodafone bedava internet veren uygulamalar arıt önceki senelere göre oldukça basit bir şekilde internet kazanma imkanı sunuyor. Belirtilen uygulamaların indirilmesi ile birlikte ihtiyacı karşılayacak kadar bir internet sunuluyor. Operatörün en hızlı bir şekilde sunmakta olduğu bedava internet uygulamaları ’Vodafone Yanımda’’ uygulaması ve ‘’İnternet Avcıları’’ olarak bilinmekte olan uygulamadır.

Vodafon Yanımda Uygulaması

‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasının indirilmesi ile birlikte ‘’Bana Ne var?’’ olarak adlandırılmış olan bölümünün tıklanmasıyla birlikte haftada bir kere olmak üzere internet kazanılması mümkündür. Ayrıca uygulama üzerinden internet kazanmanın bir diğer yolu olarak son 6 ay içerisinde uygulamanın kullanılmaması durumunda bu süre içerisinde uygulamanın indirilmesi ile birlikte 1 GB Vodafone bedava internet anında hesaba aktarılmaktadır. Uygulama genel olarak günlük internet hediye etmektedir.

İnternet Avcıları Uygulaması

‘’İnternet Avcıları’’ isimli uygulamanın indirilmesi ile birlikte gene ücretsiz olarak internet kazanmak mümkündür. Uygulamanın özelliği oyun içerikli olmasıdır. Uygulamanın indirilmesi ile birlikte içerisinde bulunmakta olan balon patlatma oyununun oynanması ile birlikte puan toplayarak bu puanları internete çevirmek mümkün olacaktır. Uygulama değişik ödüller dağıtmaktadır. En az 1 GB’ en fazla ise 10 GB bedava internet kazanılması mümkündür.

2 GB Bedava internet

Faturasız hat kullanıcıları için site ekstra bir kampanya düzenlemektedir. Uygulamaların vermiş oldukları internet haklarının kullanılması ile birlikte her hangi bir uygulama indirme zorunluluğu bulunmadan TL yükleyerek internet kazanmak mümkündür. Daha fazla vodafone bedava internet kampanyası görmek için https://www.bedavainternetevi.com/adresini ziyaret edebilirsiniz. Mcafee

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.