izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına İlgi Artıyor mu?

İçinde bulunduğumuz dönemde sağlığın önemi çok daha net bir şekilde anlaşıldı. Bu nedenle sağlık sigortası ürünlerine olan ilginin arttığını söyleyebiliriz.  Son dönemde daha fazla sayıda kişinin tercih ettiği sigorta ürünleri arasında tamamlayıcı sağlık sigortası da bulunuyor. Ancak hala çok sayıda kişinin bu sigorta ürünü hakkında bilgi sahibi olmadığını da belirtmek gerekir. Oysa tamamlayıcı sağlık sigortası istisnasız herkes için büyük önem taşıyor!

Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması olan özel sağlık kuruluşlarından sağlık hizmeti almanız durumunda SGK tarafından karşılanmayan ya da limitleri aşan tedavi masrafları tamamlayıcı sağlık sigortası tarafından karşılanıyor. Özel sağlık sigortası poliçelerine alternatif olarak da düşünülebilecek olan tamamlayıcı sağlık sigortası genellikle 2 farklı seçenek halinde sunuluyor. Bu seçeneklerden ilki yatarak tedavi masraflarını karşılayan sigorta poliçesi olurken bir diğeri de hem ayakta hem de yatarak tedavi masraflarını karşılayan sigorta poliçesidir.

Tamamlayıcı sağlık sigortasının en önemli özelliklerinden biri herkesin kendi ihtiyaçlarına bağlı olarak teminat kapsamını belirleyebiliyor olmasıdır. Sigorta firmaları tarafından çeşitli teminat seçenekleri sunuluyor ve bu seçenekler arasından istenen teminatlar sigorta poliçesine dahil ediliyor.  Böylelikle sigorta poliçesinin istendiği gibi şekillenebilmesi de mümkün hale geliyor. Checkup hizmetini de dahil edilebildiği tamamlayıcı sağlık sigortası konusunda çok daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler Generali Sigorta internet sitesine tıklamayı tercih ediyor.  Bu sayede  düşük rakamlar eşliğinde söz konusu sigorta seçeneğinden faydalanma imkanı da doğuyor.

Generali Sigorta internet sitesinde yer alan bilgileri göz attığınızda son derece avantajlı seçenekler sunulduğunu siz de fark edebilirsiniz. Örneğin sigortalı olan kişinin ailesindeki diğer bireyler için indirimler uygulanıyor.  Bu indirimler  daha düşük bir bütçeyle tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanma şansını doğuruyor. Bununla birlikte taksitle ödeme imkanı da sunulduğunu aktarmak gerekir.  Bütçesini zorlamak istemeyenler taksitli ödeme seçeneğinden faydalanabiliyor ve böylelikle minimum rakamlarla sigorta poliçesinin ödemesini gerçekleştirebiliyor. Peki, diğer avantajlar ya da seçenekler neler? Yanıtları öğrenmek ve Generali Sigorta tarafından sunulan tamamlayıcı sağlık sigortaları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınızve teminatlara hemen şimdi göz atmaya başlayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.