izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Yeni Moda Link Wheel

Yeni Moda Link Wheel 1Google yeni algoritmalar geliştirdikçe seo danışmanlarıda yen taktikler arayışına girmekte bildiğiniz gibi. Son bir kaç yılda ülkemizde hızla büyüyen bir sektör haline gelen seo (arama motoru optimizasyonu) artık link wheel adı verilen backlink yöntemine daha ev sahipliği yapıyor. Aslında olay backlink almak ama backlinki direk değil dolaylı yollardan almak. Nedir bu link wheel bir inceleyelim. Link wheel yapısı paravan sitelerden ve link ağlarından oluşmaktadır. Kurduğunuz paravan sitelerden birbirine link verip o paravan sitenin güçlenmesini sağladıkdan sonra o paravan siteden kendinize link vermektir diyebiliriz.

Link Wheel Nasıl Yapılır?
Çeşitli free blog servislerinden kuracağınız bloglardan bir bloğunuza link verin ve güçlenmesini sağlayın. Sonrasında o paravan siteden orjinal sitenize link verin. etkisini hissedeceksinizdir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler?
Bu işlemi kısa sürede bir çok paravan site kurarak ve link ağı oluşturarak yaparsanız google’da sandbox yemenize neden olabilir. Önemli olan yavaş ve kararlı adımlarla ilerlemenizdir.

Link wheel güzel bir backlink yapısıdır. Kullanmanızı tavsiye ederim. Şuanda bir çok seo danışmanı bu yol ile sonuca ulaşmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Atasoy dedi ki:

    Linkwheel olayınnı bir an önce uygulamam gerekiyor. Teşekkürler..

  2. Sait AKTAŞ dedi ki:

    Bu konuda örnekli uygulama yaparsanız ( resimli bile olabilir ) çok memnun olurum.
    Teşekkürler.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.