izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Yolculuklarınıza Kaliteli Araçlarımız Eşlik Etsin!

Araç kiralama konusunda, alternatiflerin çoğalması, bireylerinde karar verme konusunda zorlanmalarına neden olmaktadır. Belirtilen anlamda ise en iyi alternatiflerden bir tanesi olan, ElitcarRental isimli şirketimiz, her zaman kaliteli araçlar ile profesyonel hizmet vermeye çalışır. 60 farklı otomobil modelimizin bulunması, 20 değişik marka ile çalışıyor olmamızın, firmamızın da üyeleri için titiz bir şekilde çalıştığının göstergesidir. Havaalanlarında ulaşım sorunu yaşayan ve Sabiha Gökçen araç kiralama fırsatlarından yararlanmak isteyen kişiler, firmamız ile görüşerek en kısa sürede lüks araçlar ile seyahat etme imkanı bulabilirler. Bunun için tek yapmanız gereken, müşteri temsilcilerimizden yardım almaktır.

Düşük Kilometreli Araçlar İle Seyahat Keyfi

Araç filomuz içerisinde yer alan parçalarımızın tamamının düşük kilometreli olması, kaliteli araç kullanmayı seven müşterilerimiz açısından faydalıdır. Bu noktada şirketimiz içerisinde bulunan tüm otomobillerimiz 2016, 2017 ve 2018 modellidir. Birbirinden farklı kullanıcıya hizmet ettiğimiz düşünüldüğünde, araç kalitemizi yüksek tutmaya çalışarak Türkiye’nin pek çok noktasındaki şubelerimizi genişletmeyi düşünüyoruz.

  • 13 farklı şehirde ve 9 havaalanında hizmet veren firmamız, düşük kilometreli araçlarımız ile müşterilerinin konforunu da düşünür.
  • Elitcar Rental olarak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen bireyler, 0 850 333 35 48 iletişim numaralarımız ile görüşebilirler.
  • Özellikle uzun yol seyahatleri gerçekleştirecek olan bireyler açısından, şirketimiz içerisinde bulunan ürünlerin tamamı düzenli aralıklar ile bakım yapıldığı için son derece avantajlıdır.

Uygun Fiyatlı Seçim Yapabilme Fırsatı

Araç kiralama firmalarının ne kadar pahalı olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak bu konu noktasında da üyelerini memnun etmeye çalışan şirketimiz, tüm otomobillerinde düşük fiyat politikası üzerinden hareket eder. Sabiha Gökçen araç kiralama hizmetlerimizden yararlanan kullanıcılarımız bile düşük ücretler ödemekte ve aynı zamanda kaliteli otomobiller ile yolculuk gerçekleştirme fırsatı bulmaktadır.

Kiralama süresi şartları: Havaalanı, otogar, otel ya da farklı lokasyonlara da araç gönderen şirketimiz, bu noktada tüm müşterilerimizin kiralama sözleşmesine uymalarına özen gösterir. Bireyler, firmamız içerisinde en az 24 saat ile araç kiralayabilirler. Belirtilen sürenin daha altında bir kiralama işlemi söz konusu değildir. Üstelik kullanıcılarımız, 24 saat dışında, haftalık ya da aylık olarak da araç şirketimiz içerisinde araç kiralayabilirler. Yalnız bu noktada tüm bireylerin fazla para ödememek için, kiralama süresini geçirmemeye özen göstermeleri gerekir.

İnternetten Pratik Araç Kiralama İmkanı

Şubelerimizin dışında, internet sitemizin de aktif olarak çalışması kullanıcılarımızın yararınadır. Müşterilerimiz, (https://elitcarrental.com) olarak bilinen internet sitemizden araç kiralayarak, farklı lokasyonlara gönderme fırsatı bulabilirler. Bu sayede işlemlerin pratik hale gelmesi, daha çok kullanıcının bizimle çalışmasına zemin hazırlar.

  • ElitcarRental olarak internet sayfamızın kolay ve pratik bir ara yüze sahip olması, bireylerin daha kısa sürede işlem yapmalarına destek verir.
  • İnternet sayfamızdan araç kiralarken sorun yaşayan kullanıcılarımıza, destek birimlerimizde yardımcı olur.
  • Sabiha Gökçen araç kiralama işlemleri noktasında, aktif bir internet adresimizin bulunması müşterilerimiz açısından daha faydalıdır.
  • Araçlarımızın tamamında kasko bulunduğu için, internetten araç kiralayacak olan kullanıcılarımız ilk önce üyelik sözleşmesini ve sigorta şartlarımızı incelemeleri gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.